Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Na każdy temat
Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: RedDevil » 30 maja 2019, 9:13

tak na szybko sprawdziłem i są takie z homologacją
https://allegro.pl/oferta/led-h7-17800l ... d6604cf017

Scooter80
Posty: 83
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:48
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1.6 GDI
kolor: Micron grey

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: Scooter80 » 30 maja 2019, 13:35

pablo pisze:
30 maja 2019, 0:10
Scooter80 pisze:
28 maja 2019, 5:18
PHILIPS LED H7 X-tremeUltinon LED gen2 5800K 250%
Te zarowki za mną chodzą cały czas, ale mam świadomość, że to illegal. Co w sytuacji kontroli policji... Ale mimo to, szczególnie widząc na twoich zdjęciach ile to daje światła, jestem bliski zakupu.

A co to za adapter, który jest konieczny przy montażu mijania? I pytanie, czy wywala błąd czy jednak Philips sobie z tym poradził?
Ta żarówka spełnia wszystkie normy europejskie... Ale jak widzisz UE nie dopuszcza ich do ruchu. Wiadomo o co chodzi....
Na pewno nie oślepiają nikogo. Widoczność polepszona o 250%. Uwierz, że warto wydać 600 zł za 2 szt. Żywotność ich oscyluje na poziomie 12 lat. Teraz sobie policz ile żarówek przez ten okres wymienisz. Ja kupowałem osramy night brakery za 80 zł... Świeciły kilka miesięcy w porywach do 8....
Jeśli chodzi o błędy to miałem z nimi problem ale został rozwiązany przez Philipsa. Wysłali mi za free mocny Canbus. W zestawie ich w ogóle nie ma, są same żarówki. Więc jeśli je kupisz, napisz do Philipsa o przesłanie canbusa.

pablo
Posty: 35
Rejestracja: 07 paź 2018, 23:25
Auto: 1,6 GDI
kolor: micron gray

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: pablo » 30 maja 2019, 14:29

Jestem zdecydowany na zakup więc kupię. Generalnie nie bedzie tego widac, tym bardziej, ze nowe Tucsony nie maja spryskiwaczy a ledy są, wiec w razie kontroli nikt sie nie bedzie czepial.
A co to za przejściówka, o której pisałeś? Czy myślałeś o tym canbus'ie?
Ten canbus zamawiales w Philips Polska?

I jeśli możesz to podeślij na priv (żeby nie było reklamy😁) link gdzie kupowales te żarówki, żeby nie wpaść na jakąś chińską podróbke.

Krzych
Posty: 297
Rejestracja: 11 sie 2018, 9:14
Lokalizacja: Łódzkie
Auto: 1,7CRDI
kolor: Bialy

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: Krzych » 30 maja 2019, 14:52

Daj informacje na forum (to nie reklama tylko będzie sprawdzone źródło)

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: rav » 30 maja 2019, 18:26

na motoledy jest Bardzo duży wybór.
Jal dobrze kojarzę kwestia aby się radiator zmieścił bo same żarówki są zgodne z Canbus-em.
EU ma problem dopuścić do ruchu żarówki Led bo pewnie murem przeciw stoją koncerny.
Jaka dla nich to byłaby strata gdy zamiast dopłacać z cennika za ledy( które są w opcji) kilka nieraz tysięcy, Klient zakupi żarówki za kilkaset.
A jak by dopuszczenie było to i za kilkadziesiąt zł już by były.

Dark Knight Rises


Scooter80
Posty: 83
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:48
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1.6 GDI
kolor: Micron grey

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: Scooter80 » 30 maja 2019, 20:46

.adapter 2 szt. https://allegro.pl/oferta/adapter-h7-le ... witemShare.
Żarówki. https://allegro.pl/oferta/zarowki-phili ... witemShare chyba najtańsze. Tak jak pisałem wcześniej do żarówek nie dostajemy canbusa. Ja kupiłem canbusa Philipsa ale dalej wyskakiwał błąd spalonych żarówek. Napisałem do Philipsa i przysłali mi canbusa, który sprawdził się u mnie. Więc po zakupie najlepiej jest napisać do nich z prośbą o przesłanie takiego canbusa. Ja zgłosiłem im problem jako pierwszy jeśli chodzi o Hyundaia. W ramach tzn rekompensaty za stracony czas wysłali mi drugi zestaw żarówek GRATIS. Jeśli chodzi o firmę Philips stanęli na wysokości zadania. Dbają o klienta.

pablo
Posty: 35
Rejestracja: 07 paź 2018, 23:25
Auto: 1,6 GDI
kolor: micron gray

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: pablo » 30 maja 2019, 21:20

No no, drugi zestaw tych zarowek gratis, to dobry deal😁
A pisałeś gdzie konkretnie do Philips (jaki adres)?

Czyli nie kupować tego canbusa Philipsa, który jest dostępny tu na Allegro?: https://allegro.pl/oferta/philips-led-a ... witemShare

I jeszcze jedno - dekielek zamykający dostęp do lampy pewnie będzie zdjęty, żeby zmieścić żarówkę. Czy czymś to zastapiles?

Dużo pytań, ale przetarłeś ścieżkę, więc korzystam z doświadczenia, a przyda się też innym.

Scooter80
Posty: 83
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:48
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1.6 GDI
kolor: Micron grey

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: Scooter80 » 30 maja 2019, 22:30

Nie nie kupuj canbusa od Philipsa. Żarówka się mieści idealnie.... Dekiel zamknięty. Pisałem do nich na Messenger Philips automotive lighting Polska... Powołaj się na mój problem. Mam nadzieje , że nie będą robić ci problemów i wyślą canbusa... Jeśli chodzi o sam montaż to ja dosłownie przykleiłem na kropelkę adapter do żarówki aby wszystko sie trzymało kupy. Inaczej tego nie włożysz... Wkładaj od razu całość... Nie rozkrecaj. Trzeba będzie jeszcze przekręcić o 90 stopni żarówkę aby diody świeciły lewo-prawo. Jeśli już kupisz wal śmiało do mnie...wszystko ci wytłumaczę...aha najlepiej to napisz do nich zanim kupisz aby być pewnym , że ci go wyślą....
Załączniki
received_843504655987675.jpeg
received_843504655987675.jpeg (36.04 KiB) Przejrzano 6772 razy

pablo
Posty: 35
Rejestracja: 07 paź 2018, 23:25
Auto: 1,6 GDI
kolor: micron gray

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: pablo » 30 maja 2019, 22:55

Dzięki. Zastanawiam się nad tym zamkniętym deklem - czy odpowiednio bedzie odprowadzane ciepło, bo jednak led sie grzeje. Ale może jest tam tyle miejsca, że ciepło się tam rozejdzie...
Pewnie będę Cię jeszcze niepokoił. A teraz zaczynam od załatwienia canbusa. Pozdrawiam

Scooter80
Posty: 83
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:48
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1.6 GDI
kolor: Micron grey

Re: Co dzisiaj zrobiłem w moim Tucsonie :-)

Post autor: Scooter80 » 31 maja 2019, 15:12

W dekielku jest włożony worek , który pochłania wilgoć. Możesz go wyjąć. Odkręcasz 2 śrubki i już zyskuje większą przestrzeń.2

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków