Ix35 1.7 d problem 3000 obrotow tryb awaryjny

Lardni
Posty: 21
Rejestracja: 27 lis 2019, 20:13
Auto: 1,7 CRDI
kolor: Black

Re: Ix35 1.7 d problem 3000 obrotow tryb awaryjny

Post autor: Lardni » 27 sty 2021, 0:07

Po wielkich lloporach z ta przypadloscia chcialbym zakonczyc temat opisujac spostrzezenia i przyczyne zaistnialej sytuacji. Jest styczen 2021 i znow przypadlosc powrocila do 3000 i tryb serwisowy jak to czlowieka denerwuje kiedy jedziesz i chcesz wyprzedzic pojazd na drodze szybkiego ruchu antu tylko 3000 obrotow i oczuwiscie silnik gasl gdy zatrzymalem sie na swiatlach! Po wielkim drozeniu tematu w roznych gronach spolecznych oraz otrzymujac info od roznych mechanikow doszedlismy do wnioskow ze te silniki maja felerny uklad paliwa. W moim ix35 problem powstal zarowno z fitrem jak i podgrzewaczem! Po wymianie moje nerwy sie uspokoily i teraz wiem ze to jest auto jakie uzytkowalem przed tym problemem az milo wcisnac pedal gazu w podloge i poczuc jak turbinka sie załącza!!!!! Ps Chcialbym wszystkim podziekowac za rady byly pomocne to dzieki Wam problem zostal rozwiazany :))


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


PIOTREL
Posty: 132
Rejestracja: 12 lip 2019, 11:49
Lokalizacja: Koło
Auto: 1.6 GDI BLUEDRIVE COMFORT 2W 2019
kolor: Biały

Re: Ix35 1.7 d problem 3000 obrotow tryb awaryjny

Post autor: PIOTREL » 27 sty 2021, 9:10

Piszesz Kolego felerny układ paliwowy? A może raczej felerne paliwo i brak stosowania dodatków do niego.

Lardni
Posty: 21
Rejestracja: 27 lis 2019, 20:13
Auto: 1,7 CRDI
kolor: Black

Re: Ix35 1.7 d problem 3000 obrotow tryb awaryjny

Post autor: Lardni » 29 sty 2021, 0:39

Wydaje mi sie ze paliwo ok tankowany samochod tylko na shell stacji,i paliwo power i pewnie przychodzi mysl ze jezdze na oparach wiec musze powiedziec,ze nie!!! Zawsze tankowany do wystrzalu i zazwyczaj zostaje 1/4 w zbiorniku. Nie widziałem jeszcze zapalonej rezerwy w tym aucie. Stacja sprawdzona i to Nie jest chrzczone paliwko jak w PL, Wydaje mi sie ze w uk posiadaja dobre paliwa! Dziekuje jeszcze raz za pomoc!

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków