Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

prywatne ogłoszenia użytkowników
zybi20
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2019, 21:21
Auto: Hyundai Tucson 1,6 GDI MT
kolor: Biały

Sprzedam nowego Tucsona NX4 (cesja leasingu)

Post autor: zybi20 » 21 lis 2021, 19:28

Witam,
Do sprzedania a raczej odstąpienia leasing na nowego Tucsona poniżej przesyłam link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-t ... sPreview=1

Samochód kupiłem (wziąłem w leasing) od pośrednika leasingowego z którym współpracuję ponieważ był dostępny od ręki (wycofał się klient) - nie ukrywam, że chciałbym kilka złotych na nim zarobić, nie mniej dla forumowiczów cena odstępnego do jakiejś negocjacji.
Samochód sprawdzony przed odbiorem, pomierzony miernikiem - wszystko z nim ok. zresztą to już mój 2 Tucson (mam jeszcze TL z 2017roku) więc mam z nimi jakieś doświadczenie. Od siebie dodam, że samochód jest rewelacyjny aczkolwiek szkoda, że nie automat - takie to dziwne teraz czasy mamy, że nie można mieć tego co się chce :(

Gdyby ktoś chciał to mam jeszcze zamówionego Forda Rangera Limited (zamówiony 05/2021) ma być podobno na 01/2022 ale kto wie --> generalne na chwilę obecną albo sprzedam Tucsona i wezmę Forda albo zostawię Hyundaia a odstąpię Forda, wybór robi się trudny bo Hyundai naprawdę fajny (bardziej dopracowany jak poprzednik) szkoda tylko że nie automat

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków