Co mnie wkurza, irytuje i denerwuje...

miras2016
Posty: 317
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:51
Auto: Tucson TL (2015) 1.6 T-GDI 4WD
kolor: Thunder Grey

Re: Co mnie wkurza, irytuje i denerwuje...

Post autor: miras2016 » 18 gru 2018, 23:17

Właśnie dlatego chyba nie przewidują 1 mrugnięcia, bo gdy się dwóch takich znajdzie na kursie, to dzwon pewny :D

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Co mnie wkurza, irytuje i denerwuje...

Post autor: krisman » 19 gru 2018, 0:07

Ja mam trzy i używam tego tylko w sytuacjach nie kolizyjnych (np. jadę szybko chcę wyprzedzić a na lewym pusto, sygnalizuję zamiar- trzy mignięcia i jestem na lewym, wyprzedzam muśnięcie - trzy mignięcia i jestem na prawym.
Gdy tylko tego sytuacja wymaga większy ruch, warunki, używam kierunku przez włączenie pełne i chyba po to został umożliwiony wybór, bo zarówno za wczesne jak i za późne użycie może być bardzo niebezpieczne.
Najgorsze jest to, że wielu kierowców nie używa wcale kierunków, np. przy zmianie pasa ruchu, a o skrzyżowaniach z "łamanym pierwszeństwem" nie wspominając (myśli, że jak jest na pierwszeństwie, to nie musi włączać kierunku). To samo jak widzą znaki nakazu jazdy w prawo/lewo, tu też myślą, że jak inaczej nie mogą jechać to nie muszą używać kierunków, a to błąd (choć nie zawsze)
O rondach już nawet nie wspominając, co tam się wyczynia 😱

Puchacz
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2022, 16:37
Auto: HYUNDAI TUCSON 1,6 GDI
kolor: Niebieski

Re: Co mnie wkurza, irytuje i denerwuje...

Post autor: Puchacz » 27 sty 2022, 20:15

Witam wszystkich ! Jestem nowym użytkownikiem używanego Tucsona ( z 2016 ) i jestem zadowolony z wszystkiego. Ale jeśli chodzi o zagłówki to muszę poinformować że w każdym Tucsonie istnieje regulacja w pionie i w poziomie . Więc każdy może wyregulować zagłówki pod siebie. Dziwię się dlaczego to narzekanie na złe ustawienie fabryczne. Wystarczy siedząc na fotelu pociągać obiema rękami za zagłówek ( ma 3 położenia ). Proszę wypróbować u siebie.
Puchacz

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Co mnie wkurza, irytuje i denerwuje...

Post autor: krisman » 28 sty 2022, 8:34

One są za blisko głowy w skrajnym do tyłu położeniu, więc wyciąganie ich tylko pogarsza sprawę i o to tu chodzi.

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków