Dąbrowa Górnicza - Szymanski - ASO

PJ22
Posty: 32
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:02
Lokalizacja: Olkusz
Auto: 1,6 T-GDI AWD, manual
kolor: Czerwony

Dąbrowa Górnicza - Szymanski - ASO

Post autor: PJ22 » 10 mar 2018, 17:55

Zdecydowanie nie polecam: Dąbrowa Górnicza, Szymański, za całokształt, ale najgorsze ASO i jego szef. Ludzie nie potrafiący załatwić najprostszej sprawy i jak się tylko da, będą wszystko robić pod górkę, aby tylko człowiekowi utrudnić życie.
Za najbardziej dobitny przykład podam. Przy odbiorze auta z kolejnej nieudanej naprawy, została przeprowadzona inspekcja z HMP, do której wyniku nie dano nam do wglądu i poinformowano, że została wysłana pocztą do naszego przedstawiciela prawnego. Opinię otrzymaliśmy po ponad 2 tyg ( chyba przez Chiny wysłali). Podczas tego samego odbioru, gdy żona chciała sprawdzić skuteczność naprawy, poprosiła o dodanie gazu prze pracownika, aby posłuchać pracy, usłyszała że nie wolno dodawać gazu bo się zepsuje. Gdy żona podpisała odbiór z zastrzeżeniami, zapytała jak ma wyjechać nie dodając gazu, odpowiedziano, że teraz już można. Takie zabawy z nimi przez rok, nie wpłynęły dobrze na nasze zdrowie. Uzyskanie czegokolwiek, choćby reklamacji w ramach rękojmi wymaga niezliczonych pism od prawnika i wielu tygodni. Potrafili bezczelnie mówić, iż odgłos mojego samochodu (jarmolenie słyszalne z ponad 200m) to prawidłowa praca w nietypowych warunkach eksploatacji, lub że nic nie słyszą mając głowę w nadkolu.
Teraz na mapach Googla, wszyscy pracownicy, wystawiają sami sobie, pozytywne opinie i nawet opisują jakich napraw tam dokonali.
Zalecam omijać jak najszerzej się da!!!!!

/edit tematu /Ato

Viki2000

Re: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Viki2000 » 10 mar 2018, 18:04

Śledzę od początku Twoje perypetie.
Czy wiesz kiedy auto wróci od sąsiadów ?

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Dąbrowa Górnicza

Post autor: krisman » 10 mar 2018, 18:10

Jak my Wszysty, chciałem kupić ten silnik z MT. Mam wielką nadzieję że będzie wreszcie Happy End




PJ22
Posty: 32
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:02
Lokalizacja: Olkusz
Auto: 1,6 T-GDI AWD, manual
kolor: Czerwony

Re: Dąbrowa Górnicza

Post autor: PJ22 » 10 mar 2018, 19:01

Na chwilę obecną nic więcej nie wiem.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków