Auto Forum Płock

madrid2012

Auto Forum Płock

Post autor: madrid2012 » 05 sie 2018, 10:46

Nie polecam Auto Forum z Płocka. Totalna amatorka jeżeli chodzi o podejście do klienta. Handlowiec, któremu powiedziałem, że mam atrakcyjniejszą cenę w innym salonie i co proponuje to wręcz zaczął na mnie krzyczeć. Rozumiem, że mógł mieć zły dzień. Każdy z Nas może taki mieć, ale powinien trochę stopować swoje tragiczne zachowanie wobec może przyszłego klienta na auto. Omijać z daleka.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2018, 17:21 przez madrid2012, łącznie zmieniany 1 raz.

mad
Posty: 450
Rejestracja: 15 mar 2018, 19:29
Auto: Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT 177 KM
kolor: Lunar Silver

Re: Auto Forum Płock

Post autor: mad » 05 sie 2018, 15:34

Też całkiem niedawno miałem przyjemność obcować z handlowcem z Hyundaia, który stwierdził, że poda swoją ostateczną cenę na model, który mnie interesował ale pod warunkiem ,że od razu podpiszę z nim umowę :shock: :shock:
Grzecznie podziękowałem i w pośpiechu opuściłem to nieprzyjazne dla mnie miejsce :lol:
Niestety w niektórych salonach w Polsce ,niezależnie od marki,
człowiek czuje się po prostu jak intruz :oops:

madrid2012

Re: Auto Forum Płock

Post autor: madrid2012 » 05 sie 2018, 17:22

Salon rodem z PRL-u.

petix
Posty: 24
Rejestracja: 25 lip 2018, 21:37
Lokalizacja: Żywiec
Auto: Tucson 1.6 GDI
kolor: Micron Grey

Re: Auto Forum Płock

Post autor: petix » 06 sie 2018, 11:16

Hmm musze włączyć się do tematu.. Otóż ja swojego tuscona kupiłem 400 km od miejsca zamieszkania właśnie w tym salonie bo wynegocjowałem najniższą cenę. Jeśli chodzi o załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem to nie mam im nic do zarzucenia. Wszystko było na najwyższym poziomie aż do wyjechania z salonu. Nie wiem z jakim sprzedawcą mieliście do czynienia ale Pan Daniel to naprawdę gość na poziomie.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków