Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: Julek » 25 mar 2018, 19:13

Ale tak serio, to jakiś koszmar. Jak wchodzisz do salonu to latają za Tobą jak głodne wilki. A potem... a potem na Ciebie leją.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Viki2000

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: Viki2000 » 25 mar 2018, 19:43

Julek nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Takie coś trzeba piętnować, opisywać , sieć to jednak narzędzie, niestety działa w obie strony i można kogoś bezpodstawnie oskarżyć. Piszę ogólnie. To działa na takiej zasadzie , że jak kupiłeś dobry mikser , to nie lecisz do laptopa i nie opisujesz jaki on jest cudowny, jak woda z Lichenia, tylko zaczynasz pisać jak coś jest źle.
Zawsze w stadzie znajdzie się czarna owieczka i tu jest tego świetny przykład. Uważam , że żyjemy w bananowej republice, gdzie z dużym ciężko wygrać , albo zabiera to dużo czasu, kosztuje dużo i odpuszczasz.

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: mexxmen30 » 25 mar 2018, 20:11

Keller ma piekny salon sprzedazy i ekspozycji aut ale sprzedawca ktory mnie w pazdzierniku 2017 zachecal do kupna tajsona z jakas dziewczynka - uczaca sie, strasznie mnie irytowal ( sciemy ze niby nie bylo akcji naprawczych i takich tam...) oraz niechec aby mnie zachecic do zakupu w postaci jakis rabatow czy gratisow oraz cena za odkup mojego auta w rozliczeniu jakbym je mial z importu i to po dzwonach wygnala mnie z tego salonu dodam ze nawet nie zadzwonili czy sie zdecydowalem. Natomiast w Bednarczyk salon wyglada jak polmozbyt po komunie ale pani Aleksandra wie jak zachecic do zakupu sa rabaty wieksze niz cennikowe i gratisy piszesz o tanim szampanie no jest tani moze nie za 4 zeta ale tak 10 z drobnymi ja za to dalem sprzedawcy taki za 50 zeta kazdy ma inne gusta i podniebienie, ale dzwoniono za mna czy sie zdecyduje kiedy sie spotkamy czy jeszcze chce pojezdzic Tucsonem a z Kellera nic. Serwis w Zabrzu tez nie dziala zle bylem w poblizu wiec podjechalem aby sprawdzono mi czemu nie dziala wifi i na miejscu wszystko sprawdzono nie odeslano mnie ze nie bylem umowiony i mam sie umowic tak jak to mialo miejsce w Nissanie, dzwonili do mnie ze juz jest nowe oprogramowanie do radia umowiono mnie i usterke usunieto. Tak ze moze sie cos zmienilo........ I mam nadzieje ze tak zostanie bo zamierzam kozystac z tego servisu.

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: Julek » 25 mar 2018, 20:20

W wiekszosci wszystko zalezy od człowieka. Spośród 4 sprzedawców trafisz na tego nie właściwego, ktory zepsuje cały wizerunek salonu. Po zamowieniu Tucsona również nie byłem zadowolony z mojego "opiekuna". Bie odbierał telefonow, nie oddzwanial, nie mial dla mnie juz czasu. Na moje szczescie po tym jak ten pracownik przestał pracowac w "moim" salonie, wszystko nagle sie zmieniło. Nagle nowa przydzielona mi opiekunka miała dla mnie czas, dzwonila, informowala, a po tygodniu od obioru auta nawet zadzwoniła z zapytaniem jak auto się sprawuje.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: rav » 25 mar 2018, 20:34

mexxmen30 ta właśnie ta Pani Aleksandra bez problemu sprzedała wtedy auto innemu Klientowi, które dzień wcześniej wybrałem z innym doradcą i nawet się nie próbowała tłumaczyć :(

Widzisz mamy odmienne zdanie, ale mnie nic już do nich nie przekona.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
rwicik
Posty: 459
Rejestracja: 11 mar 2018, 14:40
Lokalizacja: DC
Auto: Design 1,7 DCT
kolor: Sand

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: rwicik » 25 mar 2018, 20:52

W zeszłym roku było rwanie na SUVy, w tym Tucsony.
Gdy ja byłem w salonie i negocjowałem kupno, miały być dostępne 3 sztuki, w tym jeden w odpowiadającym nam kolorze. Gdy po kwadransie przyszło do płacenia zaliczki, okazało się, że naszego już nie ma i musieliśmy wybrać inny kolor. W sumie chyba ładniejszy :)

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: rav » 25 mar 2018, 20:55

W dniu kiedy ja się decydowalem byłem z żoną sam w salonie jeśli chodzi o Klientów.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: rav » 25 mar 2018, 21:00

A z kolei w dniu kiedy zgłosiłem problem z kierownicą to odmawiano mi sprawdzenia w serwisie i kazano czekać na kierownika lub właściciela przez prawie 2h. W tym czasie na kamerach było widać 3 wolne stanowiska i serwisantów którzy kręcili się po warsztacie jak smród po gaciach.


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: mexxmen30 » 26 mar 2018, 17:20

Ja nie mam pojecia o jakie auto chodzi bo fizycznie jak ja bralem auta nie bylo bylo na stoku w kompie je widac ale kto pierwszy w Polsce kliknie ten lepszy a ze ja sie zdecydowalem na drugi dzien i juz go nie bylo to nie moge miec do sprzedawcy pretensji bo sie pytala czy rezerwowac a ja sie wachalem, auto sprzedane to kasa dla jakiegos dilera i lepszy notowania w sprzedazy wiec bralem szybko rezerwowalem z nastepnej dostawy stokowe auto.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Zabrze- Bednarczyk- ASO i Serwis

Post autor: rav » 26 mar 2018, 17:56

Na tamten czas i w moim przypadku chodziło o demo z salonu, dostępne tylko u nich i te którym w tym dniu jechałem, oglądałem, ustalałem warunki itp. Po tej sytuacji zdecydowałem się ostatecznie na nowe, ale nie zmienia to faktu, że puścili mi bąka przed nosem i udawali, że smród nie idzie od nich.
Fuj- ale sobie porównanie wymyśliłem :P

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków