Reklama forum

Awatar użytkownika
losiek
Posty: 273
Rejestracja: 10 mar 2018, 10:37
Lokalizacja: Żywiec
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: phanthom black

Re: Reklama forum

Post autor: losiek » 23 paź 2018, 20:19

@novibud jako ciekawostkę powiem Ci, że autorem logo tamtego forum, które aktualnie widnieje na ich ramkach i naklejkach jestem ja. Aktualnie mam tam mocno ocenzurowany profil - zablokowali mi co się da, nie mogę wysyłać i odbierać wiadomości prywatnych itp. (w sumie dobrze bo i tak nie mam zamiaru się tam już udzielać w żaden sposób). Wszystko dlatego, że zarejestrowałem się na nowym forum. Trudno więc żebym nie miał żadnego problemu ze starym forum skoro oni ewidentnie mają problem z naszym.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Reklama forum

Post autor: rav » 23 paź 2018, 21:08

a może @nobibud nie znasz historii powstania obecnego forum hyundai-tucson.pl
A jest o czym opowiadać i chętnie zrobię to na zlocie i wtedy pewnie inaczej na to spojrzysz :)
Wielu którzy byli jej świadkiem lub się o niej dowiedziało właśnie dlatego jest teraz tu, a nie tam.


Dark Knight Rises


Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Reklama forum

Post autor: Julek » 23 paź 2018, 21:12

novibud pisze:Dajcie spokój, co Wam przeszkadza tamto forum? Ja jestem i tu, i tam. Na tamtym ramki są za darmo. Ale kupiłem tutejsze, pewnie się zaopatrzę w tamte też. Co za problem?
Nie krzycz tak, że jesteś na dwóch forach. Zaraz Tobie SamWieszKto przejrzy skrzynkę pocztową, a potem zdegraduje.
Jak myślisz, dlaczego powstało drugie, niezależne forum Hyundai'a Tucsona ?
Zresztą, niech sobie robią co chcą. Przecież mają ze tysiąc użytkowników...
Teraz, jak przynajmniej połowa zechce tych ramek to ktoś zbankrutuje... Obrazek Chyba, ze wysylka będzie do poszczególnych klonów.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Reklama forum

Post autor: krisman » 23 paź 2018, 21:35

Panowie...szkoda nerwów 😉 Niektóre osoby są od niedawna i nie mają pojęcia o co "kaman" i dla nich to może być dziwne. My doświadczyliśmy paru "ciekawych" sytuacji, łącznie z kasowaniem postów, czy czytaniem prywatnej korespondencji i może dla tego teraz tam jest lepiej? Jeśli jest 😜
Tak to już jest, że nic nie powstaje bez przyczyny.

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Re: Reklama forum

Post autor: firefighter1 » 23 paź 2018, 23:20

I tak jak strachy z szafy co jakiś czas będzie temat wyskakiwać, ja tam nie zaglądam i zapomniałem o nim, do dzisiaj :D. Mają to mają, będzie łatwiej odróżnić, pssssssss powietrze zeszło :lol:

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Reklama forum

Post autor: krisman » 23 paź 2018, 23:43

Ooo. Toootoo 👍😂

novibud
Posty: 55
Rejestracja: 18 wrz 2018, 20:45
Lokalizacja: Włocławek
Auto: KIA Cee'd Sportswagon XL 2013 1,6 CRDi 128 6AT
kolor: Dark Metal

Re: Reklama forum

Post autor: novibud » 24 paź 2018, 7:14

Ja jestem dość świeży i tu, i tam, nie mam żadnej wiedzy o sytuacjach, o których tutaj piszecie. Zapisałem się tylko dla chęci dyskusji o posiadanym samochodzie. Jeśli były jakieś nieporozumienia, szkoda, że nie dało się ich wyjaśnić; sytuacja jak z rozwodem ;) Faktu istnienia dwóch czy więcej forów nie zgłębiałem, po prostu liczyło się dla mnie, że istnieją, działają, dają możliwość wymiany doświadczeń. Widziałem tam podobne nicki, jak tutejsze, ale nie zdziwiło mnie to, ja sam przecież też jestem tak obecny. Ale ogólnie, to chyba smutna historia jest :(

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Reklama forum

Post autor: wojto89 » 24 paź 2018, 8:27

Ja przez przypadek trafiłem na post chyba na fb, pewnie któregoś z kolegów, o tym co tam sie dzieje wiec postanowiłem zapisać się tu, administratorka fanpageu na fb nawet kiedyś polecała to forum, chociaż ostatnio widziałem, że udostępnia poradniki z tamtego.

Każdy ma swobodę działania, jak ktoś chce może być i tam i tu 🙂

Ja osobiście tam konta nie założę po tym co pisali koledzy, dodatkowo jak mnie tam Google kilka razy pokierował to denerwowała mnie ogromna ilość reklam i przymus wyłączenia adblocka...
Chyba wiadomo jak zdobyli fundusze na te swoje ramki 😛

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Re: Reklama forum

Post autor: firefighter1 » 25 paź 2018, 1:14

Nawiązując jeszcze do off topu to najważniejsza rzecz jaka mną kierowała przy zmianie forum to, to że bardziej merytoryczni ludzie są tutaj i nie brnęli w dziwną wojnę, tam raptem kilka tygodni byłem. Szkoda czasu na przepychanki, a obecny skład jest pomocny i aktywny. Cenię takich ludzi.

tomko
Posty: 85
Rejestracja: 03 paź 2018, 14:04
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 1,6 GDI
kolor: WHITE

Re: Reklama forum

Post autor: tomko » 25 paź 2018, 14:08

Za 2-3 lata jak leasingowcy oddadzą swoje auta i zmienią model na inny - kurz opadnie i nikt o tym nie będzie pamiętał.
Znajomy z tamtego forum gadał ze Spedorem - facet nawet nikogo nie znał z tamtego forum. Ktoś sobie dopowiedział i wymyślił niezłą historie.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków