Przenosiny

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Przenosiny

Post autor: rav » 10 mar 2018, 0:00

Koledzy. Wiadomo, że nie będziemy wszystkich informacji, naszych spostrzeżeń, opinii itp. na wiele tematów dotyczących naszego auta, pisać od początku. Pytać o rzeczy o jakie już pytaliśmy.
Zatem aby większość z naszych postów powróciła w jakiejkolwiek formie z poprzedniego forum, trzeba by się tym zająć.
Proponuję aby kilku z nas/kto ma ochotę spróbowało przerzucić treści z poprzedniego na to aktualne.
Trzeba będzie przeglądnąć każdy temat z poprzedniego forum i wypowiedzi osób, które istotnie na dany temat odpowiadały dodać do naszych tutejszych odpowiednich działów. Nie kopiujmy wypowiedzi Tucsona, Speedora, Morecka i mu podobnych co by się nie rzucał, że nie wolno. Kopiować natomiast myślę możemy te, które zostały napisane przez nas i nikt się pewnie z tego powodu nie obrazi.
Trzeba to zrobić aby się ładnie nam forum zapełniło treściami i zaczęło żyć normalnym trybem.

Ja na początek zajmę się tematem Akcje serwisowe | Kupujemy Hyundai Tucson | Silnik i osprzęt silnika | Skrzynia biegów

Awatar użytkownika
wrobel
Posty: 167
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:17
Lokalizacja: woj. Śląskie
Auto: Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style
kolor: White Sand

Re: Przenosiny

Post autor: wrobel » 10 mar 2018, 0:26

Jak znajdę chwilkę, to naskrobię od nowa parę istotnych tematów z działu elektronika (mapy, mirroring itp.) aby to miało ręce i nogi.
Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style, +pakiet bezpieczeństwa, +el. klapa.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Przenosiny

Post autor: rav » 10 mar 2018, 10:33

Jeśli chodzi o przenosiny to Panowie trzeba by robić na zasadzie skopiowania danej wypowiedzi. Bo np. w jakimś temacie na FT pisze dany kolega posta ".........." i jakbym chciał przenieść tą wypowiedź to nie mogę wyciąć tylko samej treści bez podania autora bo było by to w stosunku do niego nie w porządku. Bez podania autora wyglądało by, że ja to napisałem.
Proponuję zatem robić to na zasadzie kopiowania wraz z autorem( wytłuszczeniem/pogrubieniem)
Bez daty wpisu bo ta nam chyba niepotrzebna.

Przykładowo
Temat: Co w naszych samochodach wymagało naprawy
autor: wrobel

"skrzynia biegów - brzęczenie na zimnym silniku, po rozgrzaniu brzęczenie ustępowało. Po wymianie synchronizatorów brzęczenie znacząco ustało, ale zobaczymy co będzie jak przyjdzie zima."

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Re: Przenosiny

Post autor: firefighter1 » 14 mar 2018, 7:41

Jeśli chodzi o bolączki to dokładnie jak wyżej piszecie, przenieść część treści ale też w miarę aktualnych. Zabrałem się za przeniesienie moich dupereli ale mnie załączniki powstrzymały, zobaczę teraz po zmianie.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków