Ankieta dotycząca zlotu

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: rav » 29 mar 2018, 14:18

Witajcie,
poniżej zamieszczam link do ankiety dotyczącej zlotu miłośników i forumowiczów Hyundai-Tucson.pl
Jeśli będzie taka potrzeba ankieta zostanie również przesłana drogą mailową

https://goo.gl/forms/g9eNgLqCFpmoysWv1

Ankieta jest poprzez formularz Google ponieważ ułatwia on zbieranie odpowiedzi, podsumowanie oraz analizę.
Jeśli byłaby w formie pytań w danym temacie, zrobiłby się z tego mętlik.
Proszę tym samym o nie pisanie żadnych odpowiedzi w tym temacie, aby link nie zaginął w ich gąszczu.
Temat założony tylko w celu umieszczenia linka do ankiety.
Proszę też traktować ankietę poważnie i nie podszywanie się pod żadnego z kolegów ;)

Dziękuję za uwagę :D
Pozdrawiam
Rav

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 449
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: Ato » 01 kwie 2018, 20:23

Przypominam :)
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: rav » 11 kwie 2018, 16:20

Podsumowanie ankiety na dzień 11.04.2018

Bardzo proszę aby dalej nie zaśmiecać tego wątku. Niech dotyczy on tylko ankiety, a osoby chcące coś zmienić lub dodać mogą ankietę edytować lub napisać priv dzięki czemu będzie mi łatwiej wyłapać ewentualne zmiany. Natomiast osoby , które jeszcze ankiety nie wypełniły nadal mogą to zrobić.
Im więcej nas tym wiadomo, że lepiej :D

Ankieta wypełniona została przez 23 osoby tj. przez:
| Ato | Julek | Viki2000 | PJ22 | RedDevil | Kik | Rav | Krisman | Artur | Marcelini | Daro | Mafinek | Yankee | Bartek | Dominika | FredX | LukaszTucson| TeddiBear79 | Pit | Nabu | Tomek89 | MaciekGLE | Maingano |

Dlaczego piszę kto wypełnił?- abyście mieli na to wgląd i mogli sprawdzić czy przypadkiem nikt tego nie zrobił za Was:) ( była taka uwaga od jednej z osób podających się za Speedora/Tucsona)

I tak jeśli chodzi o odpowiedzi na konkretne pytania:

Lokalizacja zlotu
dolnośląskie- 4 os. ( 17,4%)
kujawsko-pomorskie- 6 os. (26,1%)
lubelskie- 1 os. ( 4,3%)
lubuskie- 1 os. ( 4,3%)
łódzkie- 3 os. (13%)
małopolskie- 2 os. (7,4%)
mazowieckie- 4 os. ( 17,4%)
opolskie- 1 os. ( 4,3%)
podkarpackie- 1 os. ( 4,3%)
podlaskie- 0 os.
pomorskie- 5 os. (21,7%)
śląskie- 4 os. ( 17,4%)
świętokrzyskie- 1 os. ( 4,3%)
warmińsko-mazurskie- 0 os.
wielkopolskie- 4 os. ( 17,4%)
zachodniopomorskie-0 os.
lokalizacja optymalna- 10 os. (43,5%)

Ilość osób
Tylko ja- 8os. ( 34,8%)
Ja + druga os. dorosła- 9os. (39,1%)
Ja + druga os. dorosła + jedno dziecko- 3os. ( 13%)
Ja + druga os. dorosła + dwójka dzieci- 3os. (13%)
Ja + druga os. dorosła + trójka dzieci- 0os.

Termin zlotu
Trzeci weekend maja- 11os. (47,8%)
Czwarty weekend maja- 17os. (73,9%)

Ilość dni/nocy
Jeden dzień bez noclegu ( sobota)- 8os. (34,8%)
Dwa dni z jednym noclegiem ( z piątku na sobotę)- 2os. (8,7%)
Dwa dni z jednym noclegiem ( z soboty na niedzielę)- 9os. (39,1%)
Dwa dni z dwoma noclegami ( od piątku do niedzieli)- 3os. (13%)
Trzy dni z dwoma noclegami ( od piątku do niedzieli)- 1os. (4,3%)

Pytania były wielokrotnego wyboru i to również zostało uwzględnione, zatem wartości procentowe to nie suma stu na co pewnie niejeden zwróci uwagę.

Podsumowując wstępnie większa liczba osób jest za czwartym weekendem maja, a jeśli chodzi o lokalizację to najczęściej wybraną opcją była ta tzw. optymalna czyli w takim miejscu Polski, aby z różnych rejonów były odległości do ok. 300km.
Postaram się zaproponować taką lokalizację , aby zachęcić do przyjazdu także te osoby, które opcji optymalnej nie zaznaczyły. Mam tu na myśli np. osoby które postawiły tylko na jedną opcję i były to np. kujawsko-pomorskie.
Jak komuś będzie daleko to mu dorzucimy się do paliwa.
Koszty noclegów i wyżywienia itp. będą określone wkrótce o czym oczywiście poinformuję, a samą płatność myślę, że będzie każdy mógł dokonać samemu, abyście nie obawiali się, że zniknę z pieniędzmi i ukryję się w Meksyku ;)
Kilkoro z nas planuję przyjazd z dziećmi więc to też wezmę pod uwagę, aby miejsce zlotu posiadało jakieś atrakcje lub infrastrukturę dla najmłodszych. Ilość dni i noclegów będziemy już ostatecznie potwierdzać na etapie rezerwacji, już konkretnego miejsca.

Na razie to tyle.
Pozdrawiam wszystkich
Rav
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2018, 15:35 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: RedDevil » 11 kwie 2018, 16:57

dzięki @rav

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: rav » 24 kwie 2018, 16:57

Kolejne ankiety już nie wpływają zatem zabrałem się za zsumowanie wyników i propozycję lokalizacji i terminu na jej podstawie.
Na dzień dzisiejszy
termin zlotu:
3 weekend maja 11os. (40,7%)
4 weekend maja 21os. (77,8%)
Zatem wstępnie przyjmuje się 4 weekend maja tj. 26/27 maja ( opcjonalnie już od 25ego), ale jeśli okaże się, że osób potwierdzających będzie mniej niż tych, które taki termin w ankiecie wskazały wówczas może on zostać zmieniony.

lokalizacja zlotu:
optymalna- 37% co przy pozostałych rzędu 15-22% wskazuje, że ta tzw. optymalna lokalizacja ma głosów najwięcej i jej się trzymałem.

Wyślę więc z chwilą tej wiadomości ,do wszystkich osób które wypełniły ankietę, szczegóły na maila( tego podanego w ankiecie) dotyczące miejsca jakie wstępnie zarezerwowałem tj. koszty noclegu, wyżywienia w różnych opcjach, atrakcji jakie są w cenie, a jakie dodatkowo płatne.
Bardzo proszę o odpowiedź zwrotną każdego z Was, czy jesteście na tak czy na nie w kwestii otrzymanej oferty.
Wówczas każdego na tak, wpisuję na listę i potwierdzam mu miejsce w obiekcie oraz wysyłam szczegóły dotyczące płatności.

Liczę na to, że nasz długo wyczekiwany zlot zatem dojdzie do skutku i już niedługo uda nam się spotkać osobiście.
Liczę więc i na Was i czekam na odpowiedzi :D

P.S. Bardzo proszę aby dalej nie zaśmiecać tego wątku i odpowiedzi kierować mailowo, zachowując ciągłość korespondencji.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: rav » 27 kwie 2018, 16:16

Ponawiam prośbę do osób, które wypełniły ankietę i tym samym były zainteresowane naszym 1-szym zlotem aby odpowiedziały na wysłaną mailowo wiadomość o ile jeszcze tego nie zrobiły.
Proszę aby w odpowiedzi na maila, określić się w sprawie miejsca i terminu.

Dokonałem wstępnej rezerwacji, a na samo znalezienie optymalnego miejsca również poświęciłem nieco czasu, podobnie jak na ankietę. Tym samym mam więc nadzieję, że Wy znajdziecie chwilę aby dać mi zatem znać.
Zresztą na odpowiedź czekają także Ci którzy jej dokonali i zadeklarowali chęć udziału w zlocie.

Pozdrawiam :)

P.S. Nie odpowiadajcie w tym temacie bo lepsza i preferowana jest droga mailowa.
Dzięki z góry

Dark Knight Rises


Awatar użytkownika
gdyl
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2018, 18:53
Auto: Hyundai TUCSON
kolor: Black

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: gdyl » 29 kwie 2018, 18:09

hej , niestety w tym okresie odpadam, coś mi wypadło.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: rav » 07 maja 2018, 21:05

Osoby które nie odpowiedziały na mojego maila lub wiadomość prywatną, a są zainteresowane zlotem proszę o kontakt na priv
( proszę aby nie odpowiadać w tym temacie)
Ilość miejsc jest niestety ograniczona, tak więc na dzień dzisiejszy o dostępności decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin zlotu 02/03 czerwca.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: rav » 22 maja 2018, 14:49

Jak już pisałem drodzy koledzy i koleżanki termin zlotu to 02/03 czerwca, aczkolwiek wielu z nas wybrało opcję dwóch, a nawet 3 noclegów co mnie bardzo cieszy bo spędzimy z sobą całkiem sporą część długiego weekendu.
W planie m in. wycieczka, pływanie kajakami, nieco sportu, grill, ognisko i wiele więcej.
Miejsce pośrodku lasów i do tego nad jeziorem będzie z pewnością odskocznią od dnia codziennego, a do tego doborowe towarzystwo więc jak to się mówi czego chcieć więcej :)

Jeśli ktoś zamierza się jeszcze do nas przyłączyć zapraszam na priv, gdzie udzielę wszelkich informacji.
Wszystkim którzy potwierdzili już swój udział, dziękuję i do zobaczenia na zlocie.
Wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili,a chcą, zachęcam już teraz do kontaktu.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 449
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Ankieta dotycząca zlotu

Post autor: Ato » 10 cze 2018, 21:14

Już po I zlocie, zamykam temat :)
incastis omnia incasta

Zablokowany
kuchnie wrocław warszawa kraków