Zakup Nowego Tucsona

mad
Posty: 450
Rejestracja: 15 mar 2018, 19:29
Auto: Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT 177 KM
kolor: Lunar Silver

Re: Zakup Nowego Tucsona

Post autor: mad » 15 lut 2021, 17:13

sp4 pisze:
01 lut 2021, 16:58
tomko pisze:
01 lut 2021, 11:02
sp4 pisze:
28 sty 2021, 9:21
Na wszystko kologo. Hyundai Tucson wprost słynie ze złego spasowania elementów nadwozia,
Większych głupot dawno nie czytałem. To nie jest era modelu Accenta czy Pony.
Hmm mam drugiego więc wiem co piszę. Nie ma sensu pisać w tak arogancki sposób jak pisze Szanowny Kolega. Jestem umówiony na spasowanie pokrywy bagażnika, pokrywy komory silnika, uszczelki drzwi przednich lewych no i spuchnięta skóra na kierownicy. Mało?
W poprzednim było jeszcze gorzej. Pozdrawiam
@sp4 zgadzam się z Tobą całkowicie Kolego
Hyundai Tucson to auto masowe i daleko mu do ideału :?
Poprzednia generacja miała kiepskie spasowanie karoserii i każdy egzemplarz, który oglądałem w salonie miał jakieś drobne usterki :(
Jeżeli ktoś z Was jednak myśli ,że najnowszy Tucson jest lepiej wykonany to nic bardziej mylnego :?
Byłem go niedawno oglądać i niestety egzemplarz ,który stał na ekspozycji miał wyraźnie krzywo spasowane drzwi kierowcy
oraz pokrywę bagażnika :o
Dodatkowo jej dolna krawędź była wadliwie zgrzana z prawej strony i dość mocno odstawała poza obrys na dole auta :roll:
Chodzi mi dokładnie o ten cienki pasek blachy, który jest na dole pokrywy bagażnika z tyłu :roll:
Z daleko wygląda to na zwykłe przetłoczenie ale z bliska widać ,że to dodatkowa zgrzana warstwa blachy.
Mina pracownika salonu Hyundai w tym momencie bezcenna :D
Załączniki
44_optimized.jpg
44_optimized.jpg (119.74 KiB) Przejrzano 5355 razy

tomko
Posty: 85
Rejestracja: 03 paź 2018, 14:04
Lokalizacja: Warszawa
Auto: 1,6 GDI
kolor: WHITE

Re: Zakup Nowego Tucsona

Post autor: tomko » 18 lut 2021, 13:06

A ja widzę że jest OK na zdjęciu
Załączniki
HT.jpg
HT.jpg (121.66 KiB) Przejrzano 5287 razy

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków