Hejka

codal
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2018, 23:13
Auto: 1,6 GDI MT, TL FL
kolor: Fiery Red

Hejka

Post autor: codal » 12 gru 2018, 23:50

Chciałbym się przywitać ze wszystkimi Szanownymi Forumowiczami :)

Dzisiaj dostałem wiadomość od dealera, że mój Tusek (1,6 GDI MT) dotarł do salonu. Zbliża się więc godzina zero, gdy będę odbierał mój prezent gwiazdkowy (w sumie to bardziej dla żony, ale ja też będę miał z niego radochę). Mam przygotowaną listę Julka i melisę na uspokojenie nerwów :D Czy może któryś z kolegów odbierał auto u Karlika w Baranowie i wie czy mają jakieś spokojne miejsce pod dachem na przeprowadzenie oględzin samochodu, czy też odbywa się to na zewnątrz? Czy robią jakieś problemy, żeby część sprawdzenia odbywała się w pomieszczeniu, a reszta na dworze? Nie wiem jaka pogoda mnie czeka w dniu odbioru i zastanawiam się jak się dogadywać z dealerem.

Pozdrawiam,
Robert

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Hejka

Post autor: wojto89 » 13 gru 2018, 8:01

Cześć 🙂

Gratuluje wyboru! Widzę, że ładny kolorek będzie 🙂

Co do pytań to @Julek u nich odbierał z tego co wiem, myśle że Ci odpowie na wszystko 🙂

Z drugiej strony, porządny salon odbiór powinien zrobić pod dachem 🙂

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Hejka

Post autor: Julek » 13 gru 2018, 8:26

Czesc @codal. Odbierałem Tucsona w maju 2017 roku w Baranowie. Samochód sprawdzałem skrupulatnie, byl ustawiony przy recepcji w salonie. Niestety miejsce zacienione i stąd nie wszystko było widać. Po kilku dniach po wyjezdzie z salonu zauważyłem pęcherz na tylnej klapie bagaznika. Skonczylo sie malowaniem klapy po miesiącu od odbioru.
Uważaj na dokumenty auta ! Miesiąc temu podczas dwugodzinnego pobytu w serwisie zagubiono (szok) moją książkę serwisową i zbyt bardzo się tym nie przyjęto. Mial zostać wystawiony duplikat, do dzisiaj go nie przeslali mimo obietnic.
Skorzystaj z "Listy Julka" .

Wysłane przy użyciu Tapatalka


codal
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2018, 23:13
Auto: 1,6 GDI MT, TL FL
kolor: Fiery Red

Re: Hejka

Post autor: codal » 13 gru 2018, 8:39

Dzięki @Julek za rady. Szkoda, że nie ma jakiegoś spokojnego miejsca gdzie się ludzie nie kręcą, żeby ze spokojem wszystko sprawdzić. Muszę sobie dokładnie wszystko zapisać i odhaczać po kolei :)

Awatar użytkownika
kik
Posty: 143
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:37
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: weit sand

Re: Hejka

Post autor: kik » 13 gru 2018, 9:00

Tak uważaj na dokumenty ja u Karlika dostałem tylko częściowo instrukcje obsługi i musiałem miesiącami się domagać reszty. Serwis jak każdy nastawiony na zysk.

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Hejka

Post autor: Julek » 13 gru 2018, 9:04

@codal, zawsze masz prawo zażądać dobrze oświetlonego miejsca. To jest zresztą zapisane w umowie (pomieszczenie suche i dobrze oswietlone). Możesz w moim imieniu zapytać co z moją książka serwisową. Życzę radości z auta !

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 13 gru 2018, 9:15 przez Julek, łącznie zmieniany 1 raz.

Viki2000

Re: Hejka

Post autor: Viki2000 » 13 gru 2018, 9:13

Witaj Codal w tym szanownym gronie.


Hahahah jak usłyszą takie pytanie to zaraz zamkną salon...

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Hejka

Post autor: Julek » 13 gru 2018, 12:22

@Viki, a jak jeszcze kolega pokaże "Listę Julka", to oddadzą mu auto za darmo...Obrazek Powiedzą Panie,cicho. Bierz Pan i znikaj ObrazekObrazekObrazek
Viki2000 pisze:Witaj Codal w tym szanownym gronie.


Hahahah jak usłyszą takie pytanie to zaraz zamkną salon...
Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Markus
Posty: 15
Rejestracja: 13 gru 2018, 15:23
Auto: 2.0crdi 8AT AWD MY19
kolor: Micron Grey

Re: Hejka

Post autor: Markus » 13 gru 2018, 15:37

codal pisze:
12 gru 2018, 23:50
Mam przygotowaną listę Julka i melisę na uspokojenie nerwów :D
maja swoja ;) ale nie taka szczegolowa jak "lista Julka" ofc.
Czy może któryś z kolegów odbierał auto u Karlika w Baranowie i wie czy mają jakieś spokojne miejsce pod dachem na przeprowadzenie oględzin samochodu, czy też odbywa się to na zewnątrz?
tak, ja :) autko stalo w salonie, zeszlo ponad 1,5h na odbior, co i tak skrocilem. autko dobrze doswietlone, tak wec nie ma mozliwosci, aby cos istotnego umknelo z zewnatrz. mozna wszystko pomacac, polizac, posluchac. oczywiscie autka nie odpala, ale potem druga tura odbioru juz przebiega na zewnatrz. mozna nawet z jazda probna. ogolnie ja jestem zadowolony z obslugi. to co chcialem wiedziec sie dowiedzialem, a to co pojawi sie potem i bylo "ukryte", wpisuje na liste, do pierwszego przegladu. na chwile obecna po 500km lista pusta ;)

codal
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2018, 23:13
Auto: 1,6 GDI MT, TL FL
kolor: Fiery Red

Re: Hejka

Post autor: codal » 13 gru 2018, 19:27

Dzisiaj rozmawiałem z dealerem, żeby się dogadać co do terminu odbioru no i mnie nastraszył, że mają kilkadziesiąt aut do wydania i nie wie czy uda się wcisnąć termin przed świętami. Ja zamówiłem wersję comfort i dokupiłem przednie czujniki, więc jeszcze chwilę musi być na serwisie. Już widzę jak będą kręcić nosem i wzdychać jak zobaczą, że wyciągam listę Julka :)

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków