Nie machamy znajomym : )

Na każdy temat
Awatar użytkownika
Dominika
Posty: 181
Rejestracja: 10 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Łódź
Auto: 1,6 GDI
kolor: Phantom Black

Nie machamy znajomym : )

Post autor: Dominika » 14 mar 2018, 12:09

Od dzisiaj nie macham, nie trąbie ,nie migam długimi ,kiedy widzę znajomego na ulicy.Pierwszy raz miałam stłuczkę i to jako pieszy ( Prowadząc syna do szkoły mijam wyjazd z parkingu pod blokiem.Pech chciał ,że wyjeżdżała z niego znajoma ,która pomachała rączką na powitanie, ja tez odmachałam i stanęło się -stłuczka.Na szczęście ucierpiały tylko auta. Pilnując auta,kiedy znajoma poszła po dokumenty doświadczyłam wzroku mijających kierowców i to nie było miłe (Jako domniemany kierowca zostałam osądzona ,prawie skazana na miejscu i strąbiona bo zatarasowałam drogę-plus jest taki ,że już wiem co robić w takim wypadku ,mam wizytówkę Pana z lawetą a w schowku wożę od dzisiaj oświadczenie o zdarzeniu drogowym.

Viki2000

Re: Nie machamy znajomym : )

Post autor: Viki2000 » 14 mar 2018, 12:13

Całe szczęście, że ucierpiała tylko blacha.

Awatar użytkownika
Dominika
Posty: 181
Rejestracja: 10 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Łódź
Auto: 1,6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Nie machamy znajomym : )

Post autor: Dominika » 14 mar 2018, 12:26

Tylko nerwów dużo-znajoma ,bo mój pierworodny widział wypadek,a ja bo czuję się współwinna ,że odmachałam i rozproszyłam uwagę.Kropką nad i jest warsztat ,gdzie zaprowadził nas Pan Laweciarz- w starych,pofabrycznych halach, w towarzystwie rozbitego Mercedesa Benz-taka umieralnia samochodów-, dobiłyśmy targu i teraz mamy nadzieję ,że nie widzieli mojej Tośki :shock:

Viki2000

Re: Nie machamy znajomym : )

Post autor: Viki2000 » 14 mar 2018, 12:35

młody prędzej czy później sam zainteresuje się takimi rzeczami-facet

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Nie machamy znajomym : )

Post autor: mexxmen30 » 14 mar 2018, 18:33

Zawsze musi byc ten pierwszy raz. A tak serio dobrze ze wszyscy cali a i fury szkoda.
Ja tam lubie pozdrawiac znajomych we wszelaki sposób machajac, trabiac, migajac swiatlami, czy wolajac na CB ......✋😎

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków