Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Na każdy temat
mad
Posty: 450
Rejestracja: 15 mar 2018, 19:29
Auto: Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT 177 KM
kolor: Lunar Silver

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: mad » 07 paź 2018, 14:24

RedDevil pisze:
06 paź 2018, 21:44

Wskaż 10 różnic > test na kilku zdjęciach :)
Taaaa.......... po prostu blizniaki ;)
A jak nie widać różnicy to po co przepłacać :lol:

https://youtu.be/Y2cXkwSA5sM?t=8

W dodatku ten nudny Tiguan tak dobrze się sprzedaje i to w całej Europie, że śmiał wyprzedzić absolut, absolutów Hyundaia Tucsona :shock: :shock: :shock:
Toż to Panie skandal... :lol:

http://moto.pl/MotoPL/56,88389,23481425 ... -hity.html

Wśród najchętniej kupowanych samochodów w Europie znowu króluje ten paskudny VAG
a w pierwszej dwudziestce na próżno szukać marki Hyundai, no to po prostu być nie może :)

Kolejne statystyki i znowu VAG wciąga Hyundaia lewą dziurką ;)

https://www.motofakty.pl/artykul/najpop ... -2018.html

Oj nie mają ci Europejczycy gustu za grosz ,żeby kupować takie nudne Golfy, szkaradne Tiguany i buraczane Skody mając do wyboru w salonach Koreańskie specjały obsypane brokatem i cukrem pudrem.
Tylko co Nam zostanie jak spotka nas na drodze ulewa i lukier spłynie... :oops:

Powiedzenie "Co się nie dojeździ to się dowygląda " w przypadku Tucsona 1.6 GDI pasuje jak ulał :)
Mnie atrakcyjny wygląd już nie wystarcza i te czasy mam na szczęście za sobą i w samochodzie szukam czegoś więcej niż zachwytu i zawistnych spojrzeń sąsiada za płotem bo jak ktoś mądry kiedyś powiedział nie jezdzi się wyglądem tylko samochodem ;)
RedDevil pisze:
06 paź 2018, 21:12
"Gust jest jak dupa, każdy ma swoją" koniec cytatu
@Red masz całkowitą rację :D
Pozdro ;) ;)

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: rav » 07 paź 2018, 15:51

Na szczęście dupy i dupcie są ładniejsze i mniej ładne

Dark Knight Rises


Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: RedDevil » 07 paź 2018, 16:56

Statystyki statystykami a dziś na trasie 100km mijałem 10 Tucsonow oraz 1 SUV VAG - Kodiaq.
Z całej ten gamy to właśnie Kodiaq mi się najbardziej widzi ze względu na funkcjonalność i pojemność.

Wcale z tą sprzedażą nie jest źle a z VW walczyć jest bardzo ciężko. Żaba daleko.

http://moto.pl/MotoPL/56,88389,23481425 ... -hity.html

Weekend się kończy więc sugeruję przenieść się z tematem do działu rowerek i tam to kontynuować. Ten wątek jest w dziale Tucson, silnik.

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: Ato » 07 paź 2018, 17:02

@mad statystyki w takim razie mówią że musisz kupić fabię :)
Rozumiem że każdy ma inne priorytety i inaczej kupuje auto, rozumiem czemu gryziesz mnie w łydkę bo uważam wygląd Kodiaq, karoq, Ateca i Tiguana za nudny i to mimo że mnie tylko cieszy fakt że więcej sprzedało się na przykład Quasqaiów i Dusterów niz Tucsonów (3 miejsce SUV w/g samar) bo dzięki temu mniej jeździ Tucsonów i tak szybko się nie opatrzą. Rozumiem też to podniecenie bo sam je miałem gdy wybierałem auto :) Ale jak na litość Boską chcesz właścicielom Tucsonów wbić do głowy że ich auto jest do bani :) Gdybyś wszedł na forum Skody i mówił że np Duster lepszy to co by to dało? Przecież oni już kupili, Skodę, bo za pomocą ich listy priorytetów Skoda weszła na 1 miejsce na liście. To mógł być nawet i wygląd, ale mają inny gust i auto im się podoba.

Protip od Ato za darmo: jeśli chciałbyś pomóc swojej ulubionej marce zwiększyć sprzedaż to zamiast zamęczać właścicieli aut którzy juz swoje kupili lepiej byłoby nawracać niewiernych w komentarzach pod testami na stronach gdzie były testy innych marek i modeli. Zawsze można napisać pod testem Tucsona "Karoq lepsze" + jakies argumenty. Masz wtedy szansę, że Twój czas poświęcony do czegoś się nada i VAG sprzeda o kilka aut więcej. Może da Ci dobry rabat hm?

I mam dla Ciebie czelendż: Przekonaj mnie do Skody a kupię dwie, jedną dla Ciebie jedną dla siebie :)

I tak na koniec.
Jakie to ma znaczenie kto co kupi(ł)? Kiedyś była gorąca dyskusja jaki silnik w Tucsonie lepszy 132KM czy 177KM. Jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź: nasz, wasz, ich wybór był najlepszy. To samo tyczy się samochodu. Setki marek samochodowych na całym świecie oferują dziesiątki tysięcy modeli. To byłaby tragedia gdybyśmy wszyscy jeździli tym samym modelem Forda T i wszyscy w kolorze czarnym jak to kiedyś dziadek Henry sugerował :D
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: krisman » 07 paź 2018, 17:03

" w pierwszej dwudziestce na próżno szukać marki Hyundai, no to po prostu być nie może"
Marka jest na 13 miejscu w EU za 1 połowę 2018

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: Ato » 07 paź 2018, 17:08

RedDevil pisze:
07 paź 2018, 16:56
Statystyki statystykami a dziś na trasie 100km mijałem 10 Tucsonow oraz 1 SUV VAG - Kodiaq.
Na Tucsony zwracasz uwagę a pamiętaj o mojej teorii niewidzialności Tiguanów :D
Z całej ten gamy to właśnie Kodiaq mi się najbardziej widzi ze względu na funkcjonalność i pojemność.
Rozważałem go również, zbyt dużą rolę dla mnie odgrywa wygląd, a ten jest nieakceptowalny.

Weekend się kończy więc sugeruję przenieść się z tematem do działu rowerek i tam to kontynuować. Ten wątek jest w dziale Tucson, silnik.
Racja, fajny temat do dyskusji ale rzeczywiście bardziej w stylu PSX vs XBOX i Boże narodzenie vs Wielkanoc :D
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: rav » 07 paź 2018, 17:18

A o czym to ja ostatnio pisałem. Nie jestem sam jak Kewin

Dark Knight Rises



Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: RedDevil » 07 paź 2018, 17:37


Ato pisze:
Na Tucsony zwracasz uwagę ...

Racja, fajny temat do dyskusji ale rzeczywiście bardziej w stylu PSX vs XBOX i Boże narodzenie vs Wielkanoc :D
O kurczę, Tiguana nie rozpoznaję a wolę święta Bożego Narodzenia bo jest Kewin Obrazek

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: krisman » 07 paź 2018, 17:40

W Polsce, Irlandii czy Belgii Tucson sprzedaje się rewelacyjnie, zresztą w EU wśród SUV ma 5 miejsce w tym linku który dał @mad
Hyundai sprzedał więcej aut, niż łącznie Honda, Mitsubishi i Mazda, czy to oznacza że to gorsze marki i złe auta?
Skoda jest postrzegana jako wół roboczy za nieduże pieniądze, choć już dawno tania nie jest.

Awatar użytkownika
Maelen
Posty: 43
Rejestracja: 05 cze 2018, 10:30
Auto: Ford fiesta
kolor: Czerwona strzała

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: Maelen » 07 paź 2018, 18:02

Zabrakło mi popcornu, możecie się wstrzymać z postami dopóki że sklepu nie wrócę?

@mad niezależnie od tego jakie auto kupisz, życzę Tobie żebyś miał możliwość na zlocie "tej jedynej wlasciwej" marki poznać fantastycznych ludzi i w pakiecie otrzymał takie wspomnienia utrwalone na zdjęciach.

Jeżu! jak ja lubię to zdjęcieObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków