Po godzinach...

Na każdy temat
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: Julek » 17 mar 2018, 15:45

wrobel pisze:
17 mar 2018, 15:05
Co do wierności jednej firmie, to chyba najgorsza rzecz jaką można zrobić. Nigdy nie zrozumiem tego, jak można kupić coś tylko dlatego, że wyprodukowała to firma X, a nie produkt który jest aktualnie najlepszy do moich potrzeb. I nie chodzi mi tu o firmę z Cupertino, tylko o całokształt.
Niestety, nie zawsze można "zdradzić" producenta swojego "konika".
Mam aparat i klamoty Canona. Canon i Nicon to dwie marki, które stale ze sobą rywalizują. Przeciwników jednej marki jest tyle samo co zwolenników drugiej.
Niestety, jak już zdecydujesz się na jednego z tych dwóch producentów stajesz się jego niewolnikiem z prostej przyczyny. Szkła do Nicona nie pasują do Canona i na odwrót. A zdrada w tym wypadku kosztuje sporo bo trzeba sprzedać body i inne klamoty.

Awatar użytkownika
wrobel
Posty: 167
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:17
Lokalizacja: woj. Śląskie
Auto: Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style
kolor: White Sand

Re: Po godzinach...

Post autor: wrobel » 17 mar 2018, 16:10

Przecież pisałem, że nie chodzi mi o maca tylko o całokształt ;)
Co do sterowania na PC, to wiesz, że możesz grać też padem i to dokładnie tym samym którego używasz np. do Xboxa. Przygodę z kompami (również grami) zacząłem od pierwszych 8 bitowców - (timex, spectrum, atari, comodore) poprzez 16 bitowce (chyba wszystkie amigi) aż do PC. W międzyczasie miałem większość konsol i nigdy nie miałem problemów ze sterowaniem :D. Konsole od ładnych lat denerwują mnie z tym, że hamują rozwój całej branży. Połowa tytułów jest pisana pod wymagania konsol a potem portowana na PC (bo tak taniej). A od ładnych lat wszystkie nextgeny jakie wychodzą są już przestarzałe w momencie premiery, niestety tak prawda :( No ale co zrobisz, nic nie zrobisz. Teraz to tylko by wszędzie wciskali mikropłatności, loot boxy i inne badziewia do nabijania kapsy.
Co do "zminej wódki", to o ile będzie ze mną moja "kierowczyni" to jasne ;D
Julek pisze:
17 mar 2018, 15:45
Niestety, nie zawsze można "zdradzić" producenta swojego "konika"...
Julek wiem, sam jestem przywiązany do canona właśnie ze względu na szkła. Ale to sporadyczne przypadki i dlatego napisałem "produkt który jest aktualnie najlepszy do moich potrzeb"
Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style, +pakiet bezpieczeństwa, +el. klapa.

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: Ato » 17 mar 2018, 23:06

Gram na PC i na PS4 bo w strategiczne nie da się komfortowo grac na konsoli a w FIFE jakoś przyjemniej na PS. Mam też Xboxa ale się kurzy akurat jakoś nie podpasował. Więc nie bardzo rozumiem tej dziwnej wojny PC vs konsole. Mam jedno i drugie i gram na jednym i drugim w miare możliwości.
Co do maca :) Nie używam z tych powodów jakie wymieniłaś jako zalety :) Kompatybilność to lipa, tylko jedno z drugim. Wyświetlenie czegoś na TV w porównaniu do innych urządzeń to droga przez mękę ale co kto lubi :) ipad za to chcę użyć w moim projekcie inteligentnych luster, ale narazie testuje na PI i nie wiem czy nie będzie lepsze/tańsze/otwarte :)
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: RedDevil » 17 mar 2018, 23:10

A ja do PC wykorzystuję steam box z padem. Wygoda jak na konsoli.

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: Ato » 17 mar 2018, 23:23

Kupiłem za 5E na wyprzedaży i jeszcze nie podłączyłem. Pewnie dlatego że TV mam do PC podłączony :D Byłem ciekaw czy VR bedzie można dzięki temu podłączyć w innym miejscu ale wiem już że nie to narazie się Steambox kurzy.
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: RedDevil » 17 mar 2018, 23:23


Awatar użytkownika
wrobel
Posty: 167
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:17
Lokalizacja: woj. Śląskie
Auto: Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style
kolor: White Sand

Re: Po godzinach...

Post autor: wrobel » 18 mar 2018, 3:38

RedDevil pisze:
17 mar 2018, 23:10
A ja do PC wykorzystuję steam box z padem. Wygoda jak na konsoli.
Steam box czy może Steam Link?
Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style, +pakiet bezpieczeństwa, +el. klapa.

Awatar użytkownika
Dominika
Posty: 181
Rejestracja: 10 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Łódź
Auto: 1,6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Po godzinach...

Post autor: Dominika » 18 mar 2018, 8:55

Ato to nie wojna tylko ścieranie się poglądówCo uważam akurat za dobre bo może kiedyś usłyszę coś co przekona mnie do PC - na razie jedyny plus to cena gier. Ty grasz w FIFĘ u mnie w domu rządzi ProEvo- co mieszkanie to różne upodobaniasąsiad wszystkie horrory przechodzi a ja śrubuję wyniki w platformówkach. Jedno mogę tylko powiedzieć , podczas rozmowy nie zabraknie nam tematów



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: RedDevil » 18 mar 2018, 9:31


wrobel pisze:
RedDevil pisze:
17 mar 2018, 23:10
...steam box z padem.
Steam box czy może Steam Link?
Tak link.

Awatar użytkownika
FredX
Posty: 900
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: FredX » 18 mar 2018, 9:43

Dominika pisze:
18 mar 2018, 8:55
Ato to nie wojna tylko ścieranie się poglądówObrazekCo uważam akurat za dobre bo może kiedyś usłyszę coś co przekona mnie do PC - na razie jedyny plus to cena gier. Ty grasz w FIFĘ u mnie w domu rządzi ProEvo- co mieszkanie to różne upodobaniaObrazeksąsiad wszystkie horrory przechodzi a ja śrubuję wyniki w platformówkach. Jedno mogę tylko powiedzieć , podczas rozmowy nie zabraknie nam tematówObrazek



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
PES 2018 to shit jakich mało , gram w tą gręod samego początku ,czyli od 1998 r , ale to co zrobili w rozgrywce w ostatniej części to woła o pomstę, taka arcadowa to nawet Fifa nie jest

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków