Po godzinach...

Na każdy temat
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Po godzinach...

Post autor: Julek » 10 mar 2018, 0:03

Zapewne każdy ma jakieś zaintetesowania. Może warto napisać TU kilka słów o tym, czym zajmujemy się po godzinach. Może wywiąże się fajna dyskusja, a i znajdzie się ktoś kto ma podobne zamiłowania.

Ja (amatorsko) zajmuję się fotografią. Strzelam zdjęcia Canonem 5d mark III + kilka szkieł.
Najbardziej interesują mnie zdjęcia w plenerze.
Poza tym muzyka, dużo muzyki. Muzyka ambitna, nie zawsze zrozumiała dla innych. Czasem ping i pong, jeszcze nie dawno tenis ziemny, ale przez kontuzję kolana wypadłem z ringu. Zimą narty. Chociaż w tym roku przerwa po artro kolana i rekonstrykcji w ub.r.

Viki2000

Re: Po godzinach...

Post autor: Viki2000 » 10 mar 2018, 0:19

Ja zajmuję się modelarstwem ( sklejanie, malowanie etc. modeli pojazdów) i kolekcjonowaniem modeli aut gotowych np w skali 1:43 - obecnie nie praktykuję.

Ponadto zbieram zabawki z okresu PRL, a konkretnie Fiaty, 126p, 125p, Polonezy, z Częstochowskich Zakładów Zabawkarskich, ze słynna tablicą CZZ 4046, sterowane na kabel, pewnie wielu z nas takie miało, a mam tego ze 150 szt, były jeszcze autobusy i karetki też na kabel z wrocławskiej firmy Palart.

Uwielbiam historie, szczególnie IIWŚ, obowiązkowo majsterkowanie, trochę dbanie o ogród itd.

Fan Depeche Mode i Prodigy, szlajam się po koncertach.

A tak wygląda część kolekcji zabawek z PRL :

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 mar 2018, 8:27 przez Viki2000, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Po godzinach...

Post autor: rav » 10 mar 2018, 0:23

Ja kiedyś trenowałem koszykówkę, trochę ping- ponga i gimnastyki. Później jako nastolatek dwukrotnie zepsułem przez kosza, kolano i miałem je operowane 2 razy. Nie poskładali jak trzeba i do dziś mam ruchomą chrząstkę. Widać gołym okiem jak przeskakuje.
W czasach szkoły średniej lubiłem też boksować, a później i kopać. Trenowałem trochę w formule K1.
Jednak jak poznałem żonę, nie było czasu na treningi i już nogi nie są tak sprawne jak kiedyś 8-)
Teraz chętnie bym wrócił na ring i przyjął kilka ciosów, ale rodzina i praca zajmują mnie całkowicie. Mam plan aby się zmobilizować i zapisać na jakąś sekcję. Młodzi mi pewnie złoją tyłek :lol:
+
Lubię też zabawki jak każdy facet, szczególnie auta :lol:
Uwielbiam swoją pracę/firmę i kto mnie zna, mówi że to mój żywioł i to powinienem robić.
+
Kupiłem kiedyś dobry aparat, ale nie znam się tym i cykam w trybie auto. :P Kupiłem więc telefon i on zastępuje mi ten dobry aparat ;)
+
Charakter mam taki, że za rodziną i przyjaciółmi w ogień pójdę, wiele zniosę ale jak mi ktoś nadepnie na odcisk to nie popuszczę.
Czasem to dobre, czasem złe. Taka natura
Ostatnio zmieniony 10 mar 2018, 9:34 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

PJ22
Posty: 32
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:02
Lokalizacja: Olkusz
Auto: 1,6 T-GDI AWD, manual
kolor: Czerwony

Re: Po godzinach...

Post autor: PJ22 » 10 mar 2018, 8:01

Moje hobby, a raczej styl życia to wspinanie.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Po godzinach...

Post autor: rav » 10 mar 2018, 9:35

PJ22 jaki rodzaj wspinaczki? Góry czy skałki i ścianki?

PJ22
Posty: 32
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:02
Lokalizacja: Olkusz
Auto: 1,6 T-GDI AWD, manual
kolor: Czerwony

Re: Po godzinach...

Post autor: PJ22 » 10 mar 2018, 9:55

Wspinaczkowo skałki i z przymusu zimą ściana. Najczęściej można mnie spotkać na skałach Jury, ale staram się przynajmniej 2x w roku jeździć za granicę. Moje ulubiony kraj to Grecja.
Jeśli chodzi o góry to bardziej trekingowo. Kiedyś chodziłem dużo, teraz czasem Tatry zimowo.

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Po godzinach...

Post autor: krisman » 10 mar 2018, 10:26

U mnie był "szczypiorniak" biegi nawet karate, teraz ze sportów uprawiam: skoki, lekkoatletyka, piłka w każdej postaci, sporty motorowe, a wszystko to przed ekranem ;)
Rower jeszcze jeździ i do niedawna Dart, ale paka się posypała. Uwielbiam podróże, te dalekie i bliskie też, lecz z czasem dużo gorzej.
Książka, muzyka rockowa, instrumentalna, blues, reggae, poważna, generalnie prawie każda, ale mam alergię na disco polo i część pop'ki.
Byłem też filatelistą, przejęła dorobek córka i... umarło chyba.
Kocham wodę, lubię motoryzację.

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: Julek » 15 mar 2018, 21:47

Czy ktoś gra w szachy ? Chętnie rozegram wirtualną rozgrywkę !

Awatar użytkownika
Pit
Posty: 32
Rejestracja: 13 mar 2018, 13:40
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6GDI Style
kolor: Polar White

Re: Po godzinach...

Post autor: Pit » 16 mar 2018, 9:15

Pochodzę z Karpacza więc na pierwszym miejscu narty. Tam trenowałem z resztą w klubie. Teraz czasem sie uda wyskoczyć choć bardziej preferuje tydzień w Alpach czy Dolomitach niż kilka weekendów w kolejkach do wyciagu np na Czarną Górę ;).
Latem rower. Najwięcej i tak czasu pochłaniają dzieci ;)

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Po godzinach...

Post autor: RedDevil » 16 mar 2018, 9:50

U mnie było kolarstwo, na długo odstawione, cały czas zamiłowanie do rowera niestety dzieci mocno wykorzystują wolny czas :)
Fan F1, sci-fi, cyberpunk.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków