Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Na każdy temat
Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: Ato » 18 mar 2018, 10:21

W sklepie dobre ustawienia będzie miał Panasonic bo dają wyższe prowizje :) Temat przerabiany z każdym rodzajem sprzętu. Tak kupiłem TV i nigdy więcej. Ostatnio jak poszedłem do Euro po soundbar do biura to sprzedawca kłamał w żywe oczy jaki to Samsung jest cienki w porównaniu do Panasonica okazało się że ustawienia były pozmieniane. Kupiłem Samsunga chociaż jakimś ich fanbojem nie jestem to zawsze byłem zadowolony.
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
FredX
Posty: 900
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: FredX » 18 mar 2018, 10:22

Przecież nikt Ci nie broni poprosic o pilota i ustawić wszędzie to samo , czyli Tryb obrazu "prawdziwe kino "lub pochodne , wtedy wychodzą wszystkie niedoskonałości

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: mexxmen30 » 18 mar 2018, 10:27

Ato pisze:
17 mar 2018, 23:36
W salonie mam 60cali Panasonica jakiś super duper za siedemnasciedziesiat milionów funtów i obraz jest tylko dobry.
Do sypialni i do konsoli kupiłem Samsunga serii 7 chyba 7032 czy jakoś tak. 49 cali i mogę z czystym sumieniem polecić. Jestem mega zadowolony szybkością działania, jakością obrazu (4K). Bije na głowę Panasonica a podobna półka cenowa. 49cali kosztował mnie chyba 3300
Hymmm samsung bije panasa to albo masz cos zle ustawione albo :geek: okulary sie szykuja , jak kupilem panasa VT50 to posiedzialem troche na forum HDTV tak jak z autem kupujesz i idziesz na forum dowiedziec sie co mozesz ulepszyc poprawic. I tak tez bylo z panasem nie powiem zeby to byly jakies modyfikacje ale pogrzebalo sie w menu serwisowym i zawsze moze byc lepiej. Nie jestem jakims audiofilem czy maniakiem TV ale jak ktos mi mowi ze cos mu nie gra fajnie a okazuje sie ze ma kable HDMI za 5 zl to szlag mnie trafia, ja zawsze wywalam darmowe kable ktore sa w zestawie i daje swoje HDMI czy optyki. Nie oszukujmy sie ze dobrej jakosci obraz nadaje nam operator, dobroc mozemy uzyskac przykladowo z Blue-ray i to tez radze se go ogladnac po Hdmi a potem po optyku.

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: Ato » 18 mar 2018, 10:35

Jakość obrazu to subiektywna ocena żona woli Panasa. Co do obsługi i szybkości działania Tizena zgadza się ze mną calkowicie. W sensie szajsung górą :)

hdmi to kabel cyfrowy jeśli nie jest uszkodzony to działa tak samo ten za 5 i ten za 500 :)
Może przesyłać wolniej jeśli ma niższa klasę jeśli ktoś chce 4k 60fps slac do Tv.
Aha no i te za 5zl łatwiej uszkodzić bo maja zazwyczaj gorszej jakości plastik.

Jakość obrazu sterowana jakością kabla to czasy koncentryka.
incastis omnia incasta


Awatar użytkownika
FredX
Posty: 900
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: FredX » 18 mar 2018, 13:49

Z philipsem uważaj , bo dużo niedoróbek wyszło i sporo telewizorów ze zwrotów reklamacyjnych wraca do sprzedaży , ja do LG nie jestem przekonany , wolę Philipsa z Ambilightem , na świecie i tak mamy tylko 2 producentów matryc , Szajsung i LG :mrgreen:

Awatar użytkownika
FredX
Posty: 900
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: FredX » 18 mar 2018, 13:51

Viki jedź gdzieś zobacz tego TCL , mówię poważnie

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: rav » 18 mar 2018, 14:25

A żeby nie zakładać osobnego tematu może to zapytam: co sądzicie o dobrym rzutniku bo trochę mi chodzi po głowie taka opcja na nowym domu.
Zastąpi TV czy odpuścić pomysł?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 451
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: Ato » 18 mar 2018, 14:31

Ten LG ma webOS mam to w Panasie to jest największą jego wada. Jeśli jednak podłączysz antenę i nic więcej nigdy na TV nie będziesz robił poza ogladaniem tv, to pewnie nie ma znaczenia.
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
FredX
Posty: 900
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Telewizor 60 - 65 cali - jaki ?

Post autor: FredX » 18 mar 2018, 14:32

rav jak masz oddzielny pokój do TV ,kina i gier to tak , jednak większość ludzi i tak po czasie kupowało telewizor , dobry projektor to koszt minimum 4 tys

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków