Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Na każdy temat
Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: rav » 03 paź 2018, 16:10

@mad nie gniewaj się ale skoro jednak Skoda jest aż tak super to kupuj.
Nie musisz nam już tak udowadniać swojej racji i decyzji. Ten Karoq to po prostu fenomen jest.
Torpeda w osiągach, super wykonanie, duża i do tego taka tania.
Wcześniej byś się za Tucsona po lifcie miałem wrażenie dał pokroić, a teraz za Skodę to już sam nie wiem co.
To się czyta fajnie i dyskutuje do pewnego momentu( jak dla mnie) ale ilość ahów podobnie jak nadmiar czekolady potrafi zemdlić.
Na forum Skody nikt Ci tego nie napiszę więc jeśli tutaj Cię urazilem to sorki, ale jeśli rozumiesz o co mi chodzi to się cieszę.

Ja jak idę do znajomego sąsiada to nie wychwalam co 5minut swojego TV porównując do jego co ma wszystko gorsze. Dzięki temu miło nam się wciąż gada :)

Pozdro

Dark Knight Rises


Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1509
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: wojto89 » 03 paź 2018, 16:16

@rav 👍

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: RedDevil » 03 paź 2018, 16:22


novibud
Posty: 55
Rejestracja: 18 wrz 2018, 20:45
Lokalizacja: Włocławek
Auto: KIA Cee'd Sportswagon XL 2013 1,6 CRDi 128 6AT
kolor: Dark Metal

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: novibud » 03 paź 2018, 17:33

@rav, też tak chciałem napisać...

tomko

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: tomko » 03 paź 2018, 17:38

Facet nie ma Hyundaia, jego żona jeździ Mazdą a na forum Tucsona wychwala w niebogłosy Karoq'a ..... :roll:

mad
Posty: 450
Rejestracja: 15 mar 2018, 19:29
Auto: Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT 177 KM
kolor: Lunar Silver

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: mad » 03 paź 2018, 17:42

rav pisze:
03 paź 2018, 16:10
@mad nie gniewaj się ale skoro jednak Skoda jest aż tak super to kupuj.
Nie musisz nam już tak udowadniać swojej racji i decyzji. Ten Karoq to po prostu fenomen jest.
Torpeda w osiągach, super wykonanie, duża i do tego taka tania.
Wcześniej byś się za Tucsona po lifcie miałem wrażenie dał pokroić, a teraz za Skodę to już sam nie wiem co.
To się czyta fajnie i dyskutuje do pewnego momentu( jak dla mnie) ale ilość ahów podobnie jak nadmiar czekolady potrafi zemdlić.
Na forum Skody nikt Ci tego nie napiszę więc jeśli tutaj Cię urazilem to sorki, ale jeśli rozumiesz o co mi chodzi to się cieszę.
Ja jak idę do znajomego sąsiada to nie wychwalam co 5minut swojego TV porównując do jego co ma wszystko gorsze. Dzięki temu miło nam się wciąż gada :)
Pozdro
Dark Knight Rises
Nie lubię osobistych wycieczek ale cóż skoro zostałem wywołany do tablicy to nie zamierzam stać jak słup soli ;)
@rav rozumiem, że twoja reakcja jest spowodowana tym, że nie uznajesz żadnej konstruktywnej krytyki koreańskich aut koncernu Hyundai -Kia i po mojej opini na temat Ceeda zalała Ciebie żółć i nie wytrzymałeś nerwowo stąd Twoje zarzuty w moim kierunku o wychwalaniu Karoqa pod niebiosa bo to przecierz się nie godzi i jak śmiem cokolwiek dobrego o nim pisać ;)
Generalnie widzę, że lubisz pouczać innych i masz sarkastyczne podejście do życia.
Dowodem na to jest twój wcześniejszy post...
rav pisze:
01 paź 2018, 21:32
Obrazek
Zastanów się jeszcze zanim kupisz te 1.0 Skody.
Jedź może do OBI mub2 dystrybutora Stihla i weź kosiarke z wystawy i poproś żeby Ci doradzili czy się do auta też nada.
Sorki nie mogę się powstrzymać Obrazek
To oczywiście nie śmiech z Ciebie ale z myśli technicznej grupy VW.
Dark Knight Rises
@rav skoro tak Ciebie wkurzają moje posty to proponuję po prostu ich nie czytać a co do Twoich rad to daj sobie spokój bo to nie przedszkole, żeby mówić innym co mają robić a w tym konkretnym przypadku co mają pisać.
Od tego są właśnie takie fora motoryzacyjne jak to, żeby wyrażać swoje osobiste opinie i spostrzeżenia na tematy zawarte w tytule tego wątku czyli Hyundai Tucson vs Skoda Karoq ;)

@rav naprawdę w poszerzaniu własnych horyzontów i wiedzy motoryzacyjnej nie ma nic złego :idea:
Na Hyundaiu świat się na szczęście nie kończy a Ty lamentujesz jak małe dziecko i krzyczysz w niebogłosy.... Mad dlaczego nie kupiłeś poliftowego Tucsona :oops:
Błazenada i tyle :(
Pozdro :)

mad
Posty: 450
Rejestracja: 15 mar 2018, 19:29
Auto: Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT 177 KM
kolor: Lunar Silver

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: mad » 03 paź 2018, 17:46

tomko pisze:
03 paź 2018, 17:38
Facet nie ma Hyundaia, jego żona jeździ Mazdą a na forum Tucsona wychwala w niebogłosy Karoq'a ..... :roll:
Normalna rzecz praktykowana na innych forach motoryzacyjnych ;)

https://www.kodiaq-klub.pl/forum/viewto ... b5c2c59196

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: krisman » 03 paź 2018, 17:50

@mad dlaczego sądzisz, że swoją opinię o twardych plastikach opieram na podstawie zdjęć?
Szczecin to nie jest może metropolia, ale salony są 🤗

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: Julek » 03 paź 2018, 18:06

rav pisze:@mad nie gniewaj się ale skoro jednak Skoda jest aż tak super to kupuj.
Nie musisz nam już tak udowadniać swojej racji i decyzji. Ten Karoq to po prostu fenomen jest.
Torpeda w osiągach, super wykonanie, duża i do tego taka tania.
Wcześniej byś się za Tucsona po lifcie miałem wrażenie dał pokroić, a teraz za Skodę to już sam nie wiem co.
To się czyta fajnie i dyskutuje do pewnego momentu( jak dla mnie) ale ilość ahów podobnie jak nadmiar czekolady potrafi zemdlić.
Na forum Skody nikt Ci tego nie napiszę więc jeśli tutaj Cię urazilem to sorki, ale jeśli rozumiesz o co mi chodzi to się cieszę.

Ja jak idę do znajomego sąsiada to nie wychwalam co 5minut swojego TV porównując do jego co ma wszystko gorsze. Dzięki temu miło nam się wciąż gada :)

Pozdro

Dark Knight Rises
Został przez Kolegę założony nowy temat Hyundai Tucson kontra Skoda Karoq.
Uważam, że bardzo fajnie zostały poruszone w nim pewne kwestie.
Kolega @mad wcale nie uważa, aby Tucson byl autem gorszym od Skody, ale wszystko wskazuje na to, że Hyindai'a nie kupi. I co dalej ? No tak... skoro nie kupi Tucsona to jest naszym wrogiem ???
Jeśli się nam nie podoba, to (wybacz mi) @rav, bez urazy, aie nie musimy czytać postów kolegi.
Sam nie dawno reklamowałeś w zacięty sposób swojego przyszłego Rextona i jak tylko ktoś coś złego o nim napisał, oburzales się. Patrz na to w ten sposób.
Nie róbmy tego co było na "tamtym forum". Dajmy innym możliwość swobodnej wypowiedzi.
Kolega @mad nie zaśmieca obcych tematów, po prostu tylko... porównuje i zastanawia się. Można się wlaczac i dyskutowac ale nie pisać w rodzaju "spadaj na forum Skody".
Dziwna rzecz się od jakiegoś czasu TUTAJ dzieje.
Bądźmy bardziej "gościnni i tolerancyjni wobec innych".
Wysłane przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 03 paź 2018, 18:14 przez Julek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Hyundai Tucson FL 1.6 GDI 132KM vs Skoda Karoq 1.0 TSI 115KM

Post autor: rav » 03 paź 2018, 18:08

@mad5 czeski błąd wdawanie się w tą dyskusję.

Zmień tytuł tematu na
Moja miłość do Kuraka/Karoqa
(Jak zwał tak zwał)

Wtedy będę od razu wiedzieć żeby nie czytać bo jakbym miał taki zamiar to zapisałbym się na forum Skody. Tak najlepiej zrób bo spotkasz się tam z większym wsparciem niż takie jak moje.


Dark Knight Rises


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków