"Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

PPYTKA32
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2022, 14:46
Auto: 1,7CRDi 7DCT
kolor: SZARY 3ZG

"Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

Post autor: PPYTKA32 » 23 mar 2023, 13:06

Witam , jestem świeżym posiadaczem Tucsona. Co chwila wyświetla mi się komunikat "Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."
Nie działa mi kamera cofania i grzane fotele , auto nie miało akumulatora AGM i było fabryczne Forda. Zakupiłem dedykowany akumulator AGM o odpowiednich parametrach niestety nic się nie zmieniło.
Byłem u magika który wszystko posprawdzał i stwierdził że alternator , napięcia itd. są wzorowe i nie jest w stanie nic podziałać komputerem.Hyundai nie pozwala nic sobie zrobić i pozostaje mi połączyć się z serwerem Hyundaia.
Czy macie może jakieś sugestie i wskazówki co mogę jeszcze zrobić , czy pozostaje mi tylko ASO.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam,
Paweł

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: "Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

Post autor: krisman » 24 mar 2023, 11:16

Jeśli chodzi o ten komunikat, to stsndard podczas słuchania radia, reszta do sprawdzenia bezpieczniki, połączenia.

Robyd1
Posty: 51
Rejestracja: 27 wrz 2019, 18:31
Auto: 1.7 CRDi wirus, MT
kolor: Thunder Grey

Re: "Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

Post autor: Robyd1 » 26 mar 2023, 22:10

Tak jak napisał Krisman, to standart w tych radiach. Mozesz zmostkowac +i po stacyjce, ale bedziesz musiał wył. i wł. ręcznie. A tak na marginesie to, to radyjko to iest jakieś nieporozumieniem. Jeśli lubisz dobra jakość, to zainwestuj w androida i usłyszysz różnice, głośników nie trzeba wymieniac

PPYTKA32
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2022, 14:46
Auto: 1,7CRDi 7DCT
kolor: SZARY 3ZG

Re: "Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

Post autor: PPYTKA32 » 27 mar 2023, 15:22

Radio fakt kiepsko gra,ale myślałem , że to wina głośników że one są bardzo słabe i dlatego taka jakość.

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: "Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

Post autor: mexxmen30 » 28 mar 2023, 11:19

Co do radia ja mam firmowe na android i nie narzekam, choć co aktualizacja to jest lepiej lub gorzej więc nie będzie to wina samego radia natomiast z telefonu czy to spoti czy własne utwory grają już z dużo lepsza jakością. Słyszałem dużo gorszy dźwięk z oryginalnych radio innych marek. Nie porównuje do audio które może sobie każdy indywidualnie założyć bo to inna bajka, która kilkanaście lat temu też przerabiałem ........

Robyd1
Posty: 51
Rejestracja: 27 wrz 2019, 18:31
Auto: 1.7 CRDi wirus, MT
kolor: Thunder Grey

Re: "Ostrzeżenie o rozładowaniu baterii.Korzystaj z systemu na włączonym silniku."

Post autor: Robyd1 » 29 mar 2023, 14:12

PAPYTKA radio beznadziejne, głośniki sa ok, dobry basik, co prawda wymienilem buzery i wstawiłem zwrotnice, ale bez tego tez daje rade. Jak zamierzasz cos kupic to nic z tych tanich, coś pow.2tys.zl.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków