Android Auto

kriss024
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2020, 14:23
Auto: Hyundai Tucson 1.6 GDi Comfort 2WD
kolor: White sand

Android Auto

Post autor: kriss024 » 20 gru 2020, 14:29

Cześć,

Od niedawna posiadam Hyundai Tucson 1.6 GDi Comfort 2WD (wersja 2015 – 2019), auto z 2020.
Samochód posiada radio z Android Auto, wersja 7” bez DAB+. Po około 2 miesiącach użytkowania moduł Android Auto zaczął się samoistnie włączać w trakcie użytkowania. Tzn. całe radio i połączenie bluetooth działają tylko po 3-5 minutach po włączeniu Android Auto tryb się wyłącza i przechodzi do menu radia. Oczywiście to wszystko na włączonym silniku. Przywracałem fabryczne ustawienia całego radia, zmieniałem kable USB oraz sprawdzałem na różnych telefonach. Nic nie pomogło. Mam wrażenie, że szybciej się to dzieje przy włączonej klimatyzacji na grzanie.

Czy ktoś z Was potkał się z takim problemem?

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Android Auto

Post autor: wojto89 » 20 gru 2020, 19:36

Wydaje mi się, że to problem z aktualizacją aplikacji w telefonie, zdarzało mi się to już w dwóch modelach telefonów z najnowszym AA...

Chyba trzeba poczekać do aktualizacji nowej. Jedyne co zauważyłem, że na pewno nie przerywa jak włączysz z AA np. radio internetowe i nawigacje. Wtedy jak radio ciągle pracuje to nic nie przerywa :)

O Android Auto jest cały wątek, mogłeś tam napisać :)

@Ato dałoby radę to przenieść :)

Lech
Posty: 148
Rejestracja: 16 gru 2018, 18:07
Auto: Tucson Limited 1,6T 7DCT AWD
kolor: Black

Re: Android Auto

Post autor: Lech » 23 gru 2020, 14:04

A może jakiś problem ze złączem USB w panelu? Choć ta powtarzalna cykliczność trochę temu przeczy. Dla pewności spróbuj poruszać intensywnie wtykiem przewodu. Lub po prostu przejedź się chwilę po dużych nierównościach lub krzywej kostce brukowej. Jak się wyłączy, to będzie trop.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków