Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: firefighter1 » 06 mar 2020, 12:20

Roberttt pisze:
31 sty 2020, 8:05
Witam

Od jakiegoś czasu używam TUCSY i jestem bardzo zadowolony, niestety ostatnio tel zaktualizowal się do androida 10 i za każdy razem jak się łączę wyskakuje mi to pytanie (załącznik) nigdzie nie ma możliwości by zaznaczyć by zapamiętał, jak to wyłączyć?
Też mi to wyskakuje, przekopałem telefon (Huawei P30) i nie widzę możliwości wyłączenia tego, wyłączenie powiadomień też nie pomaga.

Natomiast mam problem z dostępem do kontaktów, przy uruchomieniu na chwile pokazuje mi się w TUCSY menu KONTAKTY ale od razu znika. W uprawnieniach Android Auto mam zaznaczony ZEZWÓL, natomiast sama aplikacja TUCSY nie ma nawet takiej opcji uprawnienia.
Ktoś to już przerabiał?

RedTucson2017
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:37
Auto: 1,7CRDi 7DCT
kolor: Czerwony

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: RedTucson2017 » 10 mar 2020, 14:02

Wielkie dzięki dla firefighter1 za pomoc i instalki .
Wszystko zainstalowałem i jestem w trakcie testowania.
Jak narazie nie wszystko jeszcze mi działa ale jest dobrej myśli.
Nie mogę np.uruchomic mirroring-u i widziec zawartości telefonu na wyświetlaczu Tucsona (ekran czarny z widocznymi ikonami klawiszy u dołu i centralnie znaczek odświeżenia) ,jednak jakies połączenie jest bo dotykajac ekranu samochodu telefon reaguje .
Może ktoś miał podobny problem i pomoże ?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: firefighter1 » 12 mar 2020, 12:26

RedTucson2017 pisze:Wielkie dzięki dla firefighter1 za pomoc i instalki .
Wszystko zainstalowałem i jestem w trakcie testowania.
Jak narazie nie wszystko jeszcze mi działa ale jest dobrej myśli.
Nie mogę np.uruchomic mirroring-u i widziec zawartości telefonu na wyświetlaczu Tucsona (ekran czarny z widocznymi ikonami klawiszy u dołu i centralnie znaczek odświeżenia) ,jednak jakies połączenie jest bo dotykajac ekranu samochodu telefon reaguje .
Może ktoś miał podobny problem i pomoże ?
Pozdrawiam
W Tucsy w ustawieniach Permissions musisz zaznaczyć Accessibility, a w telefonie w ułatwieniach dostępu w usługach dla tucsy musi być Włączono.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Jaro9PL
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2020, 10:46
Lokalizacja: Kęty
Auto: 1.7 CRDi 7-DCT
kolor: Polar White

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: Jaro9PL » 15 mar 2020, 10:51

Cześć. Czy mógłby ktoś wystawić paczkę instalacyjną na pendrive ? Niestety strona tucsy.it nie działa. Z góry wielkie dzięki.

Awatar użytkownika
Jaro9PL
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2020, 10:46
Lokalizacja: Kęty
Auto: 1.7 CRDi 7-DCT
kolor: Polar White

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: Jaro9PL » 16 mar 2020, 21:44

jarekkoziel pisze:Cześć. Czy mógłby ktoś wystawić paczkę instalacyjną na pendrive ? Niestety strona tucsy.it nie działa. Z góry wielkie dzięki.
Już nieaktualne

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Jaro9PL
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2020, 10:46
Lokalizacja: Kęty
Auto: 1.7 CRDi 7-DCT
kolor: Polar White

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: Jaro9PL » 21 mar 2020, 13:44

Udało mi się w końcu zainstalować Tucsy. Spotify, wiadomości i inne powiadomienia działają dobrze. Problem mam jedynie z napami Google. Rozumiem że jedyną możliwością wyświetlenia ich na ekranie samochodu to mirroring. Problemem jest to że ekran telefonu musi być cały czas włączony aby obraz był widoczny na ekranie samochodu. Druga sprawa to że jeśli włączę bieg wsteczny i pokaże się obraz z kamery cofania to po wybraniu ponownie biegu pierwszego ekran nie wraca z powrotem do map Google. Czy też tak macie ? Jeśli nie to co można z tym zrobić ?

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: firefighter1 » 28 mar 2020, 22:10

Ja mam przycisk mapy, w aplikacji jest wbudowana mapa Google, chyba gdzieś w ustawieniach się wybiera z jakiej ma korzystać, nie musisz robić mirroring.
U mnie częściej nie chce wskoczyć obraz z kamery po wbiciu wstecznego, w druga stronę nie spotkałem. Nie wiem od czego to zależy, nic nie zmieniając kilka razy włączam wsteczny i nie zawsze następuje przełączenie obrazu.
Poza tym nadal nie mam możliwości wybierania książki i obsługi połączeń. Mogę tylko z oryginalnego softu.
Edit, jest Tucsy Map wbudowane.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Jaro9PL
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2020, 10:46
Lokalizacja: Kęty
Auto: 1.7 CRDi 7-DCT
kolor: Polar White

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: Jaro9PL » 28 mar 2020, 22:23

Tucsy map, czyli niestety nie mapy google . Coraz wiecej minusów które przeważają na niekorzyść, a szkoda bo np obsługa Spotify i ładowanie tła z utworów jest rewelacyjne.

Ps. zaczynam zastanawiać się nad wymianą na nawigację z androidem. Może ktoś coś polecić ?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: firefighter1 » 29 mar 2020, 21:27

Tucsy Map to tylko nazwa, to jest klon map od Google, identycznie wyglada w oryginalnym radiu na androidzie.
Zwykła nakładka, która nawigację map z telefonu przenosi na ekran nawigacji,w trybie samochodowym wiec z natężeniem ruchu.
Mam w fordzie na androidzie i jest tak samo jak Tucsy, nie ma różnicy . No może poza tym, ze w Tucsy możesz później trasę przebyta zobaczyć w telefonie plus jeszcze jakieś dodatki, których w oryginale nie ma :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Jaro9PL
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2020, 10:46
Lokalizacja: Kęty
Auto: 1.7 CRDi 7-DCT
kolor: Polar White

Re: Aplikacja Tucsy dla Hyundai Tucson- Mirroring naszego telefonu

Post autor: Jaro9PL » 30 mar 2020, 0:28

firefighter1 pisze:Tucsy Map to tylko nazwa, to jest klon map od Google, identycznie wyglada w oryginalnym radiu na androidzie.
Zwykła nakładka, która nawigację map z telefonu przenosi na ekran nawigacji,w trybie samochodowym wiec z natężeniem ruchu.
Mam w fordzie na androidzie i jest tak samo jak Tucsy, nie ma różnicy . No może poza tym, ze w Tucsy możesz później trasę przebyta zobaczyć w telefonie plus jeszcze jakieś dodatki, których w oryginale nie ma :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Z tego co dzisiaj poczytałem na hiszpańskim forum to są to mapy openstreet czy coś takiego. To nie jest google

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków