Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Stef75
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2021, 14:52
Auto: 2.0 GDI 4 WD
kolor: Burgund

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: Stef75 » 26 lis 2021, 18:18

A takie pytanko mam😀.Jakbym podjechał na serwis to oni zmienią i zrobią aktualizację map żeby że Stanów chodziło pięknie u nas?

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: wojto89 » 27 lis 2021, 9:59

@Stef75 nie ma takiej opcji w serwisie... Jeżeli bardzo Ci zależy na nawigacji to musiałbyś wymieniać cała stację multimedialną na taką z EU.

Osobiście nie polecam bo stracisz na jakości dźwięku (auta z USA miały lepsze nagłośnienie i subwoofer w bagażniku), druga sprawa to żadna nawigacja fabryczna nie działa jakoś bajecznie, a trzecia jest taka, że napewno masz android auto i apple car play bo w stanach było to od samego początku, a wtedy podłączasz smartfon i korzystasz z map Google 🙂

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: krisman » 27 lis 2021, 10:04

I to jest słuszna koncepcja, cytując klasyka.
AA i CP

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
FredX
Posty: 898
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: FredX » 27 lis 2021, 11:12

Zawsze można zakupic dobrą stację z alli na androidzie , wtedy będzie jeszcze lepiej

RPP
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2021, 17:37
Auto: Tucson, 1.6 GDI, 6MT
kolor: Polar White

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: RPP » 27 lis 2021, 19:33

Testowałem nawigacje (Google, Waze, Yanosik i pokładową) w różnych warunkach od autostrad po leśne dróżki. Raczej pominę szczegóły każdej nawigacji, bo można sądzić o nawigacji jak każe samochodem przepłynąć rzekę w pław? Najlepiej wypadła nawigacja pokładowa. Tak, fabryczna od Hyundaia. Nie twierdzę, że jest to nawigacja idealna, ale nie można za dużo na nią narzekać.

Awatar użytkownika
FredX
Posty: 898
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: FredX » 27 lis 2021, 22:19

RPP pisze:
27 lis 2021, 19:33
Testowałem nawigacje (Google, Waze, Yanosik i pokładową) w różnych warunkach od autostrad po leśne dróżki. Raczej pominę szczegóły każdej nawigacji, bo można sądzić o nawigacji jak każe samochodem przepłynąć rzekę w pław? Najlepiej wypadła nawigacja pokładowa. Tak, fabryczna od Hyundaia. Nie twierdzę, że jest to nawigacja idealna, ale nie można za dużo na nią narzekać.
Na stację z Androidem pobierasz i instalujesz Automapę , jesli chodzi o prowadzenie do celu jedynie TomTom może sie równac , więc chyba sobie żartujesz z ori Hyundaia ...

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: wojto89 » 28 lis 2021, 9:54

FredX pisze:
27 lis 2021, 11:12
Zawsze można zakupic dobrą stację z alli na androidzie , wtedy będzie jeszcze lepiej
Ali jest mocno nastawione na Europę, nie wiem czy tak łatwo znajdziesz coś pod wtyczki z USA, pewnie trzeba by było kontaktować sie ze sprzedawcą...

Wiem bo miałem przeboje z domykaczem szyb, trochę mi zajęło zanim facet napisał jak to poprawnie podłączyć...

surfer
Posty: 28
Rejestracja: 08 lis 2020, 21:13
Auto: 2.0CRDI 6AUT 4x4
kolor: czarny

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: surfer » 06 gru 2021, 8:47

W weekend „testowałem” nowy soft 211 wraz ze starą mapą 205 dla navi 2 gen na trasie Poznań-Zieleniec i powrót. Jazda S5 a później na Kudowę. Niestety, navi totalnie się pogubiła. Jadąc od Poznania do mniej więcej Leszna było ok. Potem zgubiła ślad S5 by przed Wrocławiem totalnie odlecieć z lokalizacją poza obszar i do końca trasy nie potrafiła wrócić na drogę. Podobnie zachowała się w drodze powrotnej. Pierwsze 100km ok, by za Wrocławiem znów się pogubić.
Czy ktoś ma podobne doświadczenia i czy to problem softowy czy może sprzętowy?

cknorwid2
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2021, 6:53
Auto: 1,6 GDI
kolor: szary

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: cknorwid2 » 25 gru 2021, 19:45

Fajnie że S19 wprowadzili choć nieprecyzyjnie bo momentami gubi trasę i jest poza drogą. Ronda i zjazdy oraz dojazdy też pozostawiają wiele do życzenia.

mianek
Posty: 3
Rejestracja: 28 gru 2021, 21:12
Auto: 1.6 T-GDI 7DCT, AWD
kolor: Coliseum Gray

Re: Aktualizacja map i radia w Hyundai Tucson

Post autor: mianek » 28 gru 2021, 21:16

Cześć Wszystkim,
Po update wszystkiego czyli Wer. Opr do .211 i Map w wersji 14.49.49.001.001(D.H1) nie można wpisac nazwy ulic przy ustalaniu celu. Jedynie Kraj i Miasto. Spotkaliście się z czymś takim? Soft do update ściągnięty ze strony Hyundai-a: https : // update . hyundai . com/.
Spotakliście się z czymś takim?

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków