RDS

phoba
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2019, 15:39
Auto: Tucson 1.6 MT
kolor: Bordowy

RDS

Post autor: phoba » 01 sie 2019, 21:40

Witam wszystkich.

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :)

Kupiłem Tucsona z roku 2018 z systemem audio/navi jak na zdjęciu pod tym linkiem:
https://zapodaj.net/9d940a052e07c.jpg.html

Nie mogę jednak w żaden sposób ustawić radia tak, aby wyświetlane były teksty RDS nadawane przez radiostację (najczęściej wykonawca i tytuł granego w danej chwili utworu). Salon Hyundai'a gdzie samochód był kupiony twierdzi, że w tym systemie audio nie ma takiej opcji. Wydaje mi się to niewiarygodne, żeby w takim samochodzie i takim systemie nie było takiej możliwości.

Czy ktoś może to potwierdzić, albo najlepiej wyjaśnić jak skonfigurować system żeby teksty RDS były wyświetlane?

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: RDS

Post autor: mexxmen30 » 03 sie 2019, 13:25

Najprawdopodobniej spieprzone jest oprogramowanie wprawdzie mam starszy model ale to samo na Androidzie oprogramowanie u mnie nie można było połączyć telefonu z Androidem natomiast iPhony działały pomogło wgranie nowego oprogramowania na które czekałem miesiąc. Więc upewnij się czy w innych modelach też tak jest i sprawdź w menu jakie ty masz oprogramowanie numer i inni i zadaj naprawy lub wymiany jednostki centralnej bo u mnie już chciano ja wymieniać ale czekali na nowy program i pomoglo.

phoba
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2019, 15:39
Auto: Tucson 1.6 MT
kolor: Bordowy

Re: RDS

Post autor: phoba » 05 sie 2019, 11:03

Dzięki za info mexxmen30.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków