Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: wojto89 » 17 gru 2018, 17:40

Dziwne, u mnie właśnie tak działa wszystko...

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: krisman » 17 gru 2018, 18:22

U mnie działa perfekt.
Mówię Wyślij SMS lub WIADOMOŚĆ (obie komendy rozumie)
Pyta do kogo chcesz wysłać SMS
Mówię np.
TABLET
prosi bym podał treść
Podaję
Czyta i pyta
Chcesz zmienić czy wysłać?
Mówię
WYŚLIJ
mówi
OK wiadomość wysłana






Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: Htwr » 17 gru 2018, 18:35

krisman pisze:
17 gru 2018, 18:22
U mnie działa perfekt.
Mówię Wyślij SMS lub WIADOMOŚĆ (obie komendy rozumie)
Pyta do kogo chcesz wysłać SMS
Mówię np.
TABLET
prosi bym podał treść
Podaję
Czyta i pyta
Chcesz zmienić czy wysłać?
Mówię
WYŚLIJ
mówi
OK wiadomość wysłana






Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
U mnie po "wyślij" panienka w dalszym ciągu odpowiada "Nie potrafię w tym pomóc".
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: rav » 17 gru 2018, 20:44

Metoda prób i błędów.
Jakby nie rozpoznawał wcale komend to przyczyną byłyby ustawienia ale skoro możesz napisać smsa i wskazać adresata to powinno iść dalej

Dark Knight Rises


Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: krisman » 17 gru 2018, 22:26

A robiłeś w ustawieniach "naukę komend"?

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: Htwr » 17 gru 2018, 22:40

krisman pisze:
17 gru 2018, 22:26
A robiłeś w ustawieniach "naukę komend"?
Nie doszedłem do takiej opcji. Znalazłem tylko "voice match" i powiedziałem ok google chyba 4 razy. Generalnie większość rzeczy związanych z asystentem mam niepodświetlone bo język polski jest nieobsługiwany ?
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: Htwr » 18 gru 2018, 8:37

Bartek pisze:
17 gru 2018, 22:40
krisman pisze:
17 gru 2018, 22:26
A robiłeś w ustawieniach "naukę komend"?
Nie doszedłem do takiej opcji. Znalazłem tylko "voice match" i powiedziałem ok google chyba 4 razy. Generalnie większość rzeczy związanych z asystentem mam niepodświetlone bo język polski jest nieobsługiwany ?
Wydaje się, że problem jest rozwiązany. Wszystko dzięki temu, że @rav zadzwonił rano ze swoimi wywodami technologicznymi i zmobilizował mnie do działania ;) Jak się okazuje problemem było to , że ekran się wygaszał i telefon nie słuchał ostatniego potwierdzenia do np. wysłania sms. Po podłączeniu do ładowarki wszystko śmiga prawidłowo.
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: rav » 18 gru 2018, 8:49

Wywodami... To cenne rady były

Dark Knight Rises


Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: krisman » 18 gru 2018, 11:21

No tak, stacja dokująca rozwiązuje problem
Bartek, ja bym uważał z tymi poradami. @rav nigdy nie mówi nie, ale w związku z tym, że zbiera na SY tani nie jest 😜

boban61
Posty: 73
Rejestracja: 26 wrz 2018, 20:59
Auto: 2016 Hyundai Tucson Limited with Ultimate Package
kolor: Polar White

Re: Android Auto -> instalacja na telefonie, obsługa, komendy głosowe i aplikacje, z których korzystamy

Post autor: boban61 » 21 gru 2018, 16:58

Mała wskazówka ode mnie. Może to oczywiste, ale ja na początku tego nie wiedziałem. Mieszkam w Białymstoku, na majówkę wybieraliśmy się do Chorwacji i kiedy mówiłem: Nawiguj Brela to mój Tucson mielił i mielił i nie potrafił wczytać tego do map Google w AA. Jak adres w Polsce to działało. Jak byłem pod czeską granicą i mówiłem miasto w Austrii to już też łapało. Odnosiłem wrażenie, że zbyt długiej trasy nie jest w stanie wczytać. Rozwiązaniem okazało się wpisanie w telefonie, w przeglądarce Google miasta/adresu. Telefon wyświetlał informacje o mieście, Wikipedia itp. , ale też pokazywał kawałek mapy. Klikałem wtedy na tą mapę na telefonie, a nawigacja automatycznie przenosiła mnie do AA na ekran w samochodzie. Myślę, że może się Wam to przydać w długich trasach.

PS: Super poradnik @wojto89

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków