BootLoader

Awatar użytkownika
wrobel
Posty: 167
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:17
Lokalizacja: woj. Śląskie
Auto: Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style
kolor: White Sand

BootLoader

Post autor: wrobel » 11 mar 2018, 1:22

Taka ciekawostka dla tych co lubią pogrzebać w swojej navi.
Jeden z użytkowników z hiszpańskiego forum (@JDK) tworzy fajny program. Pozwoli on uruchamiać inne programy automatycznie prosto z karty SD.
Pozwala na uruchamianie aplikacji bez konieczności modyfikacji lub oszukiwania oprogramowanie Hyundaia, pomyślnie przechodzi uwierzytelnianie Aerith, więc działa również z wersją oprogramowania 20.178. Oferuje możliwość uruchomienia eksploratora plików, uruchomienia Diagmode, ręcznego aktywowania sieci Wi-Fi, ponownego uruchomienia komputera lub przejścia do systemu Windows z włączonym połączeniem sieciowym.

https://www.youtube.com/embed/pjB_RhaRX8I
Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style, +pakiet bezpieczeństwa, +el. klapa.

Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: BootLoader

Post autor: RedDevil » 04 sty 2019, 17:07

Apropo tego wątku.
Jest nowa wersja która odpala różne aplikacje, niestety jeszcze bez dostępu do GPSa.

https://jkd.no-ip.biz/hyundai/bootloade ... hhgYYvJ2BY

Awatar użytkownika
gdyl
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2018, 18:53
Auto: Hyundai TUCSON
kolor: Black

Re: BootLoader

Post autor: gdyl » 09 sty 2019, 18:56

nie rozumiem z tym GPS ? ja go używam do tucsy i mapy mi śmigają oryginalne , a jak chce inne włączam w tucsy mirror i odpalam Android Auto na komie i na mapach google śmigam :P

prodarek
Posty: 396
Rejestracja: 09 mar 2018, 22:28
Auto: 1.6 GDI
kolor: SAND WHITE

Re: BootLoader

Post autor: prodarek » 09 sty 2019, 19:10

Jeśli w przyszłości bootloader będzie w stanie włączyć gps będzie możliwość odpalenia każdej aplikacji\nawigacji na win ce np automapy wprost z nawigacji w aucie.
Ty piszesz o całkiem czymś innym a mianowicie rozwiązaniu w którym trzeba się pierdzielić z tucsy lub aa i telefonem.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: BootLoader

Post autor: rav » 09 sty 2019, 20:45

Ale Tucsy jak działa stabilnie jest bardzo wygodną apką. Cały czas jest aktualizowana i ulepszana.
Ma parę niedociągnięć ale jak dla mnie plusy wygrywają. Samo stałe monitorowanie powiadomień już dużo mi daje bo prowadząc firmę na bieżąco wiem czy nie przyszedł ważny mail. No i opcja wrzucenia map Google na ekran navi jest nr 1 tej apki.

Dark Knight Rises


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków