Bezpieczniki

Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 12 paź 2020, 8:47
Auto: Awd 2.0
kolor: Black

Re: Bezpieczniki

Post autor: Wyga » 24 sty 2022, 17:36

To dziwnie, ale bezpieczniki od gniazda "zapalniczki" powinny być 20A
https://hyundaitucson.info/gniazdo-zapa ... t1588.html

Puchacz
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2022, 16:37
Auto: HYUNDAI TUCSON 1,6 GDI
kolor: Niebieski

Re: Bezpieczniki

Post autor: Puchacz » 25 sty 2022, 21:02

Tak zgadza się są 20A. Po prostu brakowało tego bezpiecznika. Włożyłem 20A z zapasu i teraz gniazda działają. Ale mam inny problem z podparciem lędźwiowym. Proszę przeczytać mój post powyżej. Będę wdzięczny za pomoc !
Puchacz

Puchacz
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2022, 16:37
Auto: HYUNDAI TUCSON 1,6 GDI
kolor: Niebieski

Re: Bezpieczniki

Post autor: Puchacz » 09 lut 2022, 22:56

Witam ! Udało mi się rozwiązać moje powyższe problemy. Gniazda 12V do zapalniczek na konsoli środkowej to była wina braku bezpiecznika 20A w puszce bezpiecznikowej koło akumulatora. Natomiast problem z działaniem podparcia lędźwiowego wynikał z zepsutego przełącznika. Rozebrałem bok siedziska kierowcy i wyjąłem ten przełącznik. Rozebrałem go i okazało się że jest przepalona jedna ścieżka na płytce elektronicznej. Zlutowałem ścieżkę , złożyłem przełącznik zamontowałem w fotelu i teraz wszystko śmiga jak trzeba. Wcześniej byłem z tym problemem w salonie Hyundai to pan w serwisie po ( niby ) sprawdzeniu na stanowisku zaproponował mi wymianę fotela bo to niby nie jest do naprawy. Nie zgodziłem się i dobrze bo naprawiłem to sobie sam za free a za wymianę fotela to pewnie 1500 zeta by wyszło. Ot rzeczywistość salonowa !
Puchacz

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków