MediaTech 4060

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

MediaTech 4060

Post autor: Htwr » 17 cze 2018, 15:06

Pytanie do tych, którzy używają rejestratora MediaTech 4060. Może od początku. Kupiłem i wydawało się, że wszystko działa. Po stłuczce jak chciałem sprawdzić nagrania to były na karcie tylko jakieś pliczki malutkie, których nie dało się otworzyć. Wspólnie z pomocą techniczo-telefoniczną @rav zaktualizowałem soft i dalej nic. W menu nagłówki były po angielski, ale w kolejnych opcjach podmenu juz wszystko po chińsku (krzaczki). Wysłałem rejestrator do sprzedawcy jako reklamację z tytułu rękojmii. Po ponad 2 tygodniach otrzymałem paczkę z powrotem, bo puścili to na gwarancji do serwisu, który stwierdził , że urządzenie jest sprawne. Żenada ze strony sklepu mnie powaliła... ale ie miałem siły z nimi na razie walczyć. Ponieważ pojawiał się też komunikat o zbyt wolnej karcie pamięci (używałem class 4), to zakupiłem nowego Sandiska 32GB class 10. W między czasie rejestrator w ogóle przestał być wykrywalny przez telefon w aplikacji Final Cam (używam Huawei P10 z androidem 8.0; na Iphone też ta sama sytuacja). Rozmawiałem z gościem z serwisu, który powiedział, że jak chcę walczyć o zwrot kasy to wysyłka do sklepu, a jak nowe urządzenie, to żeby wysłać do MediaTech to potestują i wymienią jeśli będzie taka potrzeba.
I teraz ciekawostka. Mam jakiegoś tableta z androidem 4.4. Na tym urządzenie wszystko ładnie się nagrywa, mogę wyszukać urządzenie itp. Mankament to chyba to , że jak zaznaczę w opcjach wyciszenie mikrofonu, to po ponownym połączeniu rejestratora z tabletem kolejnego dnia znowu mikrofon był włączony. Komunikat o zbyt wolnej karcie też jest (w programie HD Tune ten Sandisk pokazuje min. 14,1/max 24/średnio 22,1/burst 16,8 a więc chyba nie jest tak źle). Jako usterka traktuję też to , że zmiana długości filmu z 5 min na 3 min się nie zapisuje, ale po spięciu z telefonem też tak jest...
Pytanie czy też macie takie problemy np. z długością poszczególnych plików. Jakich telefonów używacie (jaki android) w połączeniu z tym MT4060 ? A możę jakieś inne aplikacje ?
No i jeszcze jedno : czy ktoś z Was podpinał rejestrator tak, aby zasilanie było cały czas ? Chodzi mi np o sytuację, w której rano podchodzę do auta, a tam ktoś się otarł o zderzak...
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: MediaTech 4060

Post autor: Julek » 17 cze 2018, 15:31

Mam Samsung'a J5 i większych problemów nie mam, poza tym, że dosyć dlugo trzeba czekać na odtworzenie pliku na smartphonie. Odtwarzanie plików z karty na laptopie jest bezproblemowe. Nie mam podłączonenia na stałe.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: MediaTech 4060

Post autor: RedDevil » 17 cze 2018, 16:51

Nie mam żadnych problemów. Właśnie tym rejestratorem uwieczniłem rajd po bezdrożach podczas naszego zlotu.
Używam Honor 8 z andkiem 7.
Wifi w nim jest tak wolne, że pobieranie filmów sobie odpuść. Zgrywam filmy na kompie. Ustawienia mam domyślne, nie zmieniałem w nich za wiele, chyba tylko jakość i zapamiętał.
Co do karty to kupiłem bardzo dobrą mając doświadczenie z innych urządzeń, samsung evo.
Zero problemów z nagrywaniem.

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: MediaTech 4060

Post autor: Htwr » 18 cze 2018, 21:50

Przyszła odpowiedź z serwisu,żeby spróbować z oprogramowaniem TimaCam. Zainstalowałem dzisiaj i jak na razie działa bez zarzutu. Zobaczymy za jakiś czas.
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków