Język polski menu i nawigacji

Ukasz92
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2020, 16:32
Auto: 2.0 GDi
kolor: Czarny

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: Ukasz92 » 05 sty 2021, 20:57

Już tylu elektroników obdzwoniłem i nikt się tego nie chwyta „ zbyt świeże „ rozkładamy już ręce” fajnie by było polski język Tacie wgrać i przestroić radio

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: mexxmen30 » 06 sty 2021, 9:29

Nadal nie rozumie dla czego nie próbujecie zmienić ustawien chodźmy radia w menu inżynieryjnym już to gdzieś tu opisywałem można tam zaznaczyć na jakiej częstotliwości ma działać radio ile Hz czy KHz już teraz dokładnie nie pamiętam , tak samo pewnie będzie w ustawieniach nawigacji oraz lokalizacji GPS które też się tam znajdują tyle że trzeba metoda porównania zmieniać co jest jak zapisane w wersji EU a USA . Jedyne to nie mam pojęcia jak znaleźć tam dane dotyczące języka . Bo wątpię aby jeden sprzęt był oddzielnie robiony i fizycznie blokowany na EU i USA .

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: wojto89 » 06 sty 2021, 10:32

@mexxmen30 masz racje, kolega może spróbować u siebie, ale niektórzy (w tym ja) maja zablokowana opcje zapisywania zmian w menu inżynieryjnym...

Wynika to z generacji stacji multimedialnej i użytego oprogramowania Android

Co do języka to nie sadze żeby było tak łatwo jak mówisz bo czemu nie miałoby być go do wyboru a dało się włączyć przez to menu?

Na USA wygrywali angielski, hiszpański i chyba koreański

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: mexxmen30 » 06 sty 2021, 20:55

wojto89 pisze:
06 sty 2021, 10:32
@mexxmen30 masz racje, kolega może spróbować u siebie, ale niektórzy (w tym ja) maja zablokowana opcje zapisywania zmian w menu inżynieryjnym...

Wynika to z generacji stacji multimedialnej i użytego oprogramowania Android

Co do języka to nie sadze żeby było tak łatwo jak mówisz bo czemu nie miałoby być go do wyboru a dało się włączyć przez to menu?

Na USA wygrywali angielski, hiszpański i chyba koreański
Moim zdaniem nie masz racji że nie umiesz zapisać zmian po prostu w jednej części ustawiasz parametry radia w innej nawigacji a jeszcze w innej zapisujesz zmiany cale radio się restartuje i gotowe ....
Co do języka może być tak że jak przestawisz radio nawigacje i GPS to po wgraniu na nowo oprogramowania jednostka automatycznie dobra języki europejskie , ja bym sam osobiście jak bym posiadał wersję USA to na siłę próbował bym wgrać europejskie oprogramowanie a nóż się uda .....

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: wojto89 » 06 sty 2021, 22:11

Nie rozumiesz, że w Europie nie było generacji radia takiej jak mam np. ja czy @Lech

I uwierz mi obaj robiliśmy wszystko tak jak we wszelkich poradnikach, ale zapisać zmian się nie da w naszym Androidzie...

Myślę że bardziej mnie ta sprawa interesowała niż Ciebie, pisałem nawet kiedyś do rosyjskich magików wrzucających filmy na YouTube na których robią niesamowite rzeczy w tych radiach, ale w naszej generacji się nie da...

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


stagraczynski
Posty: 100
Rejestracja: 10 lis 2019, 15:24
Auto: 1.6 T-GDI, AWD, LIMITED Ultimate Package
kolor: dazzling white

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: stagraczynski » 08 sty 2021, 0:37

też potwierdzam że jezyka nie znajdziesz i navi chyba tak samo. chociaż radio u mnie można przestawić na EU

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: mexxmen30 » 08 sty 2021, 11:19

A tak z mojej prywatnej ciekawości próbowaliście wgrać nasze europejskie oprogramowanie za pomocą pendrive'a ?

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: wojto89 » 08 sty 2021, 17:06

@mexxmen30 oczywiście że tak 🙂

Nie da się bo wersja ma w oznaczeniu EU a u nas jest NA, może jakby we wszystkich plikach pozmieniać to by poszło, ale to chyba trzeba by nawet w kodzie grzebać....

Lech
Posty: 148
Rejestracja: 16 gru 2018, 18:07
Auto: Tucson Limited 1,6T 7DCT AWD
kolor: Black

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: Lech » 09 sty 2021, 15:43

mexxmen30 pisze:
06 sty 2021, 20:55

Moim zdaniem nie masz racji że nie umiesz zapisać zmian po prostu w jednej części ustawiasz parametry radia w innej nawigacji a jeszcze w innej zapisujesz zmiany cale radio się restartuje i gotowe ....
Jeśli zrobisz to w moim samochodzie, stawiam dobrą wódkę. Albo dobre whisky, brandy, tequilę czy co tam wolisz.
Próbowałem dokonać zmiany ustawień i ich zapisu - bez skutku. Część menu jest po koreańsku - tłumaczyłem, by coś bez sensu nie przestawić, lecz nic to nie dało. Jak było, tak jest.
Stacja multimedialna, która jest u nas, jest specyficzna: ma m.in radio satelitarne SiriusXM, które działa tylko na kontynencie amerykańskim. Choćby z tego powodu jest całkiem różna od wersji EU. Przy dużych różnicach unifikacja niekoniecznie jest opłacalna. Może być więc tak, że pewnych rzeczy nie da się zmienić, lub są związane z wersją firmware i żadne menu inżynierskie tego nie przestawi.

boban61
Posty: 73
Rejestracja: 26 wrz 2018, 20:59
Auto: 2016 Hyundai Tucson Limited with Ultimate Package
kolor: Polar White

Re: Język polski menu i nawigacji

Post autor: boban61 » 10 sty 2021, 17:21

Klikam regularnie jak tylko pojawią się nowe posty w oczekiwania przełomu w tej sprawie. I po raz kolejny zawód ehhh. Szkoda.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków