Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |


Awatar użytkownika
Dominika
Posty: 181
Rejestracja: 10 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Łódź
Auto: 1,6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: Dominika » 21 mar 2018, 8:02

Bardzo ładny- tylko kojarzy się z otwieraczem do piwapołączenie przyjemnego z pożytecznym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
wrobel
Posty: 167
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:17
Lokalizacja: woj. Śląskie
Auto: Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style
kolor: White Sand

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: wrobel » 21 mar 2018, 9:34

Ja polecam takie maleństwo do auta. Praktycznie nie wystaje z portu i nie ma możliwości aby go urwać :D, a w aucie żaden demon prędkości nie jest potrzebny.
Tucson 1.6 T-GDi MT 4WD - Style, +pakiet bezpieczeństwa, +el. klapa.

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: krisman » 21 mar 2018, 9:46

Tez polecam, mam identyczny jak @wrobla i sprawuje się świetnie.

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: Julek » 21 mar 2018, 9:54

krisman pisze:Nie no, chyba nie pasuje tylko do starszych typów lodówek?
Niestety nie pasują nowe i stare. Lodowki mają inny wtyk, taki jak zapalniczka ktorej u nas sie nie wlozy bo jest dluzsza. I mialem z tym problem w zeszlym roku, a musze to w koncu załatwić. Niby proste ale nie tak bardzo...

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: krisman » 21 mar 2018, 9:57

Julek, ale jestem prawie pewien, że przymierzałem lodówkę i wtyk pasował, choc teraz zwątpiłem do którego auta.

miras2016
Posty: 317
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:51
Auto: Tucson TL (2015) 1.6 T-GDI 4WD
kolor: Thunder Grey

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: miras2016 » 21 mar 2018, 10:45

Najprostszym rozwiązaniem chyba będzie kupienie nowej wtyczki.

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: rav » 21 mar 2018, 22:00

Jak mówiłem tak zrobiłem czyli taki dziś uchwyt zakupiłem (mistrz rymu Obrazek )
Magnetyczny i ładnie się komponuje z deską rozdzielczą i kolorami bo w ten sam deseń.
Nie byłem zwolennikem uchwytów na kratkę ale ten przymierzyłem przed zakupem i trzyma świetnie.
Wpinanie telefonu i wypinanie mega wygodne (miałem wcześniej również magnetyczny stąd decyzja o takim kolejnym).
Rzecz tania bo 40zł a mega ułatwia życie w aucie jeśli chodzi o korzystanie z fona.ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
FredX
Posty: 900
Rejestracja: 11 mar 2018, 15:39
Lokalizacja: Toruń
Auto: OUTLANDER III 2.0 CVT+ Lancer RalliArt
kolor: Black Pearl + Stone Cold
Kontakt:

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: FredX » 21 mar 2018, 22:07

wrobel pisze:
21 mar 2018, 9:34
Ja polecam takie maleństwo do auta. Praktycznie nie wystaje z portu i nie ma możliwości aby go urwać :D, a w aucie żaden demon prędkości nie jest potrzebny.
mam ciut innego , ale Goodram i nie wiem czy nie mniejszy ;)
Załączniki
pobrane.jpeg
pobrane.jpeg (6.01 KiB) Przejrzano 5985 razy

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Akcesoria do telefonów iitp. jakie macie w Tucsonie | Uchwyty, ładowarki, pendrive |

Post autor: Julek » 21 mar 2018, 22:22

krisman pisze:Julek, ale jestem prawie pewien, że przymierzałem lodówkę i wtyk pasował, choc teraz zwątpiłem do którego auta.
Na pewno nie do naszego auta. Tucsony nie mają gniazda pod lodówkę. Temat gdzieś już poruszalem na tamtym forum ale nie chce mi sie szukac
Wakacje idą małymi kroczkami i muszę w koncu coś na to zaradzić.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków