Naprawa koła

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Naprawa koła

Post autor: krisman » 27 sie 2018, 13:33

Dziś włos mi lekko zjeżył przy płaceniu rachunku za przebitą oponę. Mianowicie 60zl za jedno koło. Na moje "drogo" gość odpowiedział "Alu + SUV =60" cóż było robić 👎😑
Następnym razem popytam, a nie pierwszy z brzegu.

Viki2000

Re: Naprawa koła

Post autor: Viki2000 » 27 sie 2018, 13:37

No ten SUV to ma zasadnicze znaczenie Krzysiu ...

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Naprawa koła

Post autor: Htwr » 27 sie 2018, 14:08

krisman pisze:Dziś włos mi lekko zjeżył przy płaceniu rachunku za przebitą oponę. Mianowicie 60zl za jedno koło. Na moje "drogo" gość odpowiedział "Alu + SUV =60" cóż było robić ObrazekObrazek
Następnym razem popytam, a nie pierwszy z brzegu.
@Krisman >>> Nie wiem na jakim cenniku się zatrzymales lub tez ile biora za takie uslugi u Was. Kiedys pisalem tu ile biore za przekladke i odnioslem wrazenie, ze duzo, ale jak na Wroclaw to mimo wszystko wg mnie normalnie. U mnie taka naprawa to 50-60 brutto. Co do SUVa. Tez za to doliczam jesli kolo trzeba zdjac. Pytanie czy opona byla kołkowana , bo wtedy mozna to zrobic na aucie. Chociaz jak ktos przejechal kawalek to nawet przy kołkowaniu sugeruje rozebranie kola i weryfikacje. A wiec : podniesienie auta, demontaz kola, demontaz opony , kolo z czujnikiem, klejenie lub kolkowanie, montaz opony, montaz kola, wywazenie, montaz na aucie, wyjazd autem. I do tego koszt materialu, pradu i pracownika . Pytanie zatem czy za taki zakres prac 60 to duzo ? Kwestia wzgledna wg mnie Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
krisman
Posty: 2405
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:42
Lokalizacja: Szczecin
Auto: Tucson 1.6 Gdi MT
kolor: Micron Grey

Re: Naprawa koła

Post autor: krisman » 27 sie 2018, 14:41

Zapewne masz rację, ale punktem odniesienia była u mnie wcześniejsza naprawa koła w micra (15") i tam zapłaciłem w kwietniu 25zl, stąd lekki szok. Cóż chciało się wyższego kompaktu, to się ma 😜 Jakoś przeżyję 😉 Auto podniesione na zewnątrz hydraulicznym.
Koło zdejmowanie i wyważanie bo z gwoździem jeździłem dobry miesiąc.

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków