Tucson NX4 Hak

ktmmotogp
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2023, 13:23
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Szary

Tucson NX4 Hak

Post autor: ktmmotogp » 20 cze 2023, 13:35

Witam. Jestem tutaj nowy także proszę o wyrozumiałość. Używałem szukajki ale za dużo informacji za bardzo rozsianych dlatego nowy temat.
Mój samochód
Tucson NX4 N Line 2021r (1.6 Benzyna150km ) MildHybrid
By zwiększyć funkcjonalność swojego auta chcę zamontować hak . Szukając natknąłem się na wiele informacji że trzeba nacinać zderzak aczkolwiek są już inne możliwości dlatego pragnę się Was poradzić czy i jaka jest różnica w ww.przypadkach ?
Nie chce by mi cokolwiek wycinano xD
Szukam najlepiej haka jak wyżej ,przy montażu którego nie będzie nic wycięte oraz by hak był wypinany lub chowany (nie automat). Najlepiej gdy po jego wypięciu czy schowaniu bryła samochodu była zachowana i nic nie wystawało zbytnio.
Głównym celem jest bagażnik rowerowy(3 E-Bike-ok 80kg same rowery ale myślę że powinien wytrzymać minimum100kg-im więcej tym lepiej )
Firma ma znaczenie ? Czytałem chyba o trzech , Brink , Steinhoff oraz Westfalia .
Jakieś porady , orientacyjne ceny (dostalem cennik z montażem ASO Hyundai z Katowic - od 5000 do 8900zl( aktualnie promocja 6900)) ?Nie są to kwoty które chciałbym wydać na hak.
Jestem z okolic Katowic także namiary na serwis +-20km też mile widziane .
Z góry dziękuję za rady

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków