Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Re: Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: firefighter1 » 25 paź 2018, 1:20

Gdyby ktoś chciał ceramikę na pojazd w Waw mam swojego człowieka, cena nie zwala z nóg , a prywatnie robi wozy z górnej półki, oprócz mojego ktoś jeszcze z forum kład ceramikę. Wcześniej był niedostępny, obecnie dysponuje czasem, info na prv.

SerRoberto
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2019, 22:01
Auto: Hyundai Tucson 1.6 T-GDi 7DCT, 4WD, Premium, Krell,
kolor: Phantom Black

Re: Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: SerRoberto » 23 gru 2019, 22:53

Na swoim samochodzie położyłem powłokę kwarcową z CarPro a konkretnie CarPro CQUARTZ UK 3.0 na lakier oraz CarPro DLUX na plastik.
Kosztowało mnie to 3 dni pracy ale efekt super do chwili obecnej.

Jeśli ktoś nie chce się bawić w powłokę kwarcową polecam wosk Soft99 FUSSO 12 months.
Wosk kładziemy ### i nie sprawia problemu w docieraniu. Efekt również super... Dziś kładłem na samochodzie.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDi 7DCT, 4WD, Premium, Krell, Phantom Black

Awatar użytkownika
Ato
Administrator
Posty: 449
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:26
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1,6 T-GDi 7DCT 4WD
kolor: white sand
Kontakt:

Re: Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: Ato » 16 cze 2020, 20:43

No więc ciąg dalszy:
Niedługo po zdarzeniu założyłem przemysłowa kamerę z podświetleniem IR. Zgodnie z "The Art of War" Sun Tzu, byłem tak cierpliwy, że usiadłem nad rzeką i czekałem, aż ciała moich wrogów same do mnie przypłyną.
Ten sam sprawca pomalował kolejny samochód kilka tygodni po moim, ale później była długa przerwa, aż zapomniałem o wszystkim (kamera cały czas nagrywała) w zeszłym roku pomalowany został kolejny samochód, ale do standardowego napisu dureń dołożył swastykę. Uruchomiło to lawinę zdarzeń jak z seriali kryminalnych, łącznie z tym, że policja co chwilę z dyskami przychodziła żebym udostępniał kolejne dni monitoringu.
Sprawca został złapany dzięki temu i toczy się sprawa w sądzie. Zarzuty są grube bo kilkanaście aut to pikuś, ale ponoć swastyki to gruby temat.
Wniosek na koniec: zgłaszać na policję - może trafi się cierpliwy szaleniec, który nagra durnia prędzej czy później.
incastis omnia incasta

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: Htwr » 16 cze 2020, 23:22

Ato pisze:
16 cze 2020, 20:43
No więc ciąg dalszy:
Niedługo po zdarzeniu założyłem przemysłowa kamerę z podświetleniem IR. Zgodnie z "The Art of War" Sun Tzu, byłem tak cierpliwy, że usiadłem nad rzeką i czekałem, aż ciała moich wrogów same do mnie przypłyną.
Ten sam sprawca pomalował kolejny samochód kilka tygodni po moim, ale później była długa przerwa, aż zapomniałem o wszystkim (kamera cały czas nagrywała) w zeszłym roku pomalowany został kolejny samochód, ale do standardowego napisu dureń dołożył swastykę. Uruchomiło to lawinę zdarzeń jak z serialów kryminalnych, łącznie z tym, że policja co chwilę z dyskami przychodziła żebym udostępniał kolejne dni monitoringu.
Sprawca został złapany dzięki temu i toczy się sprawa w sądzie. Zarzuty są grube bo kilkanaście aut to pikuś, ale ponoć swastyki to gruby temat.
Wniosek na koniec: zgłaszać na policję - może trafi się cierpliwy szaleniec, który nagra durnia prędzej czy później.
Powinni mu ręce przy samej d... u...rwać ;)
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
mexxmen30
Posty: 416
Rejestracja: 11 mar 2018, 16:50
Auto: 1,6 GDI MT
kolor: WHITE SAND

Re: Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: mexxmen30 » 17 cze 2020, 20:00

Nie kiedy mamy tylko satysfakcję że wandala złapali , kolega stal autem koło jakiegoś zapomnianego wraku który został podpalony przez co zajęło się i jego auto oczywiście poszło na złom w grupie podziwiających pożar wskazano sprawcę któremu sąd udowodnił winę a że koleś to menel i przestępca poszedł siedzieć kolega nie liczy że kiedykolwiek odzyska zasądzoną sumę . Została tylko satysfakcja że na jakiś czas nikt nie straci mienia czy życia z rąk takiego oprycha .

Awatar użytkownika
firefighter1
Posty: 216
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:58
Auto: 1.6 GDI
kolor: Silver

Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: firefighter1 » 26 sie 2020, 10:41

Jestem strażakiem, mieliśmy na dzielnicy podpalacza i za którymś razem jeden z moich ludzi rozpoznał go po skarpetach :) , sprawa śmieszna ale zawsze chodził w tych samych. Będąc przy akcji staramy się zauważyć i zapamiętać jak najwiecej szczegółów, przydatne w miejscach gdzie nagle tracimy widoczność i zostają nam tylko ręce i słuch, musisz wiedzieć co cię otaczało.poza tym po powrocie w meldunku trzeba wszystko opisać, często jeździ się do prokuratora coś zeznawać i jeśli coś nie opiszemy dokładnie to za rok możemy nie pamiętać. Stąd te zapamiętane skarpety i wpadka podpalacza.
Super Ato, za nagranie, wielu pomogłeś.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Artur
Posty: 68
Rejestracja: 10 mar 2018, 1:08
Lokalizacja: Lublin
Auto: 1,7CRDi 7DCT
kolor: Biały

Re: Auto detaling, kosmetyki do pielegnacji, ceramika

Post autor: Artur » 26 sie 2020, 17:54

Skąd się takie młoty biorą ? Mi też się trafił taki fragles z 10 lat temu. Zmieniłem mieszkanie - parking z wjazdem ze szlabanem ale miejsca nie numerowane, każdy stawia tam gdzie chce. Żona postawiła samochód na wolnym miejscu i gitara. Po kilku dniach pojawiły się rysy na klapie bagażnika. Nie skojarzyliśmy tematu i co jakiś czas zajmowała to miejsce. Czas leciał,rys przybywało. Mieliśmy sąsiadkę emerytkę, taką wszystkowidzącą i namierzyła gościa. Przedstawiła raport ze zdarzeń, dzień, godzina, numer rejestracyjny pajaca. To sąsiad z klatki obok uzurpował sobie prawo do tego miejsca. Zrugałem go głośno i publicznie. Oczywiście się wyparł i rżnął głupa. Sąsiadka chciała nawet zeznawać ale jakoś nie miałem czasu i ochoty żeby to zgłosić. Po latach trochę żałuję, że nie wystawiłem go organom :D

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków