Światła przeciwmgielne tył

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Światła przeciwmgielne tył

Post autor: wojto89 » 29 mar 2023, 11:59

@zoladz91 najprościej to kupujesz lampy przeciwmgielne od europejskiego, wyciągasz odblaski z tego z USA, w to miejsce montujesz lampy (bez problemu pasują) ciągniesz dodatkowy przewód i montujesz dodatkowy guziczek tam gdzie Ci odpowiada...

Można z wymianą manetki na EU ale więcej zabawy i kosztów...

zoladz91
Posty: 14
Rejestracja: 12 mar 2023, 7:31
Auto: 1,6 tgdi
kolor: Pomarańczowy

Re: Światła przeciwmgielne tył

Post autor: zoladz91 » 29 mar 2023, 18:24

Tak wiem tylko bardziej chodziło mi o to jak to podpiac czy idzie ogarnąć samemu zabawę z kablami..

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Światła przeciwmgielne tył

Post autor: wojto89 » 30 mar 2023, 11:23

@zoladz91 myślę że tak... Bierzesz miernik i szukasz kabla na którym jest prąd dopiero jak postojowe działają (chyba lepiej żeby działało tylko z postojówkami- przynajmniej ja tak mam zrobione). Dopinasz się do tego, masę gdzie Ci pasuje, guziczek i potem to już tylko przeciągnąć to pod progami na tył do bagażnika... Jak robiłeś coś z elektryką kiedyś i używałeś miernika to na pewno poradzisz sobie :)

Żeby nie ciąć kabli i nie robić dziwnych podłączeń to polecałbym kupić sobie takie szybkozłączki (https://allegro.pl/oferta/szybkozlaczki ... 9697911823)

Mam sporo podłączeń na nich zrobionych (widerorejestrator, przednia kamera ukryta w znaczku) i wszystko bezpiecznie działa od długiego czasu :)

zoladz91
Posty: 14
Rejestracja: 12 mar 2023, 7:31
Auto: 1,6 tgdi
kolor: Pomarańczowy

Re: Światła przeciwmgielne tył

Post autor: zoladz91 » 12 maja 2023, 6:07

wojto89 pisze:
30 mar 2023, 11:23
@zoladz91 myślę że tak... Bierzesz miernik i szukasz kabla na którym jest prąd dopiero jak postojowe działają (chyba lepiej żeby działało tylko z postojówkami- przynajmniej ja tak mam zrobione). Dopinasz się do tego, masę gdzie Ci pasuje, guziczek i potem to już tylko przeciągnąć to pod progami na tył do bagażnika... Jak robiłeś coś z elektryką kiedyś i używałeś miernika to na pewno poradzisz sobie :)

Żeby nie ciąć kabli i nie robić dziwnych podłączeń to polecałbym kupić sobie takie szybkozłączki (https://allegro.pl/oferta/szybkozlaczki ... 9697911823)

Mam sporo podłączeń na nich zrobionych (widerorejestrator, przednia kamera ukryta w znaczku) i wszystko bezpiecznie działa od długiego czasu :)
Jest szansa żebyś zrobił jakieś zdjęcia jak masz te kabelki podpięte 🙂?

Awatar użytkownika
wojto89
Posty: 1508
Rejestracja: 12 kwie 2018, 11:25
Lokalizacja: Poznan
Auto: Tucson, 1.6 T-GDI 7DCT, AWD, LIMITED
kolor: Coliseum Gray

Re: Światła przeciwmgielne tył

Post autor: wojto89 » 12 maja 2023, 9:53

Uuuu raczej nie bo nie mam dostępu do miejsc gdzie to podpięte...

ODPOWIEDZ
kuchnie wrocław warszawa kraków