Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Sarkazm mile widziany
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Julek » 12 mar 2018, 13:50

Kiedyś mnie oszukano w internecie. Kupowałem TV którego nie otrzymałem (sklep Oskarmedia - jeszcze są ślady w sieci). Zgłosiłem sprawę na policji, a przyjmujacy zapytal po co takie drogie rzeczy kupuje w internecie i sam sobie jestem winien. Pomyslalem jak policja jest zacofana.
Co do podglądania wiadomości jak to udowodnić. Ale swoją drogą ukazuje ile czasu musiał poświęcać administrator tamtego forum na takie zabawy. Żenada.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Julek » 13 mar 2018, 9:07

Drodzy Państwo !
Jeżeli ktoś jeszcze jest zalogowany na "tamtym" forum, a przewiduje rozstać się z nim na zawsze, to prośba - założcie na nim nowy temat, np. z podziękowaniem (nawet jakby miał powisieć 5 miniut, a potem zostać usunięty), a następnie w tekście wpiszcie adres nowego forum: https://hyundai-tucson.pl/
Chodzi o to, że jeszcze spora część koleżeństwa korzysta z tamtego forum i nie jest świadoma tego co robi, a reklama zrobi swoje.


Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Julek » 13 mar 2018, 9:14

Z ostatniej chwili: czytałem przed chwilą post na "tamtym" forum kolegi Bartka z zapytaniem co się dzieje z prywatnymi wiadomościami. Następnie kolega dodał "dziwne rzeczy się tu dzieją". Pan nauczyciel/wychowawca (cztaj: tzw. admin inaczej pracownik salonu Hyundai), poprawił w perfidny sposób wypowiedź kolegi usuwając jego słowa i przerobił je na swój użytek, że rzekomo po aktualizacji wiadomości są nieczynne (hehe baja baja). Żenada...

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
RedDevil
Posty: 1243
Rejestracja: 09 mar 2018, 21:06
Lokalizacja: 3-City
Auto: 1.6 GDI Comfort, Navi
kolor: White Sand
Kontakt:

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: RedDevil » 13 mar 2018, 9:25

@julek nie przerobił a usunął i wstawił swój a teraz usunął cały wątek

Awatar użytkownika
rav
Posty: 1095
Rejestracja: 09 mar 2018, 23:14
Auto: 1.6 GDI | Comfort + Navi
kolor: Biały miś

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: rav » 13 mar 2018, 11:05

Julek myślisz, że warto dawać namiar na nowe forum? Ja mam mieszane uczucia, bo z jednej strony wiadomo, że chcę aby wszyscy do nas dołączyli, a z drugiej łudzę się, że Tucson jeszcze nie zna adresu naszego 8-)
Tak jak łudziłem się, że wyrośnie z piaskownicy i zacznie bawić się jak dorosły :lol:

Awatar użytkownika
Julek
Posty: 1329
Rejestracja: 09 mar 2018, 19:15
Lokalizacja: Wlkp.
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: Micron Grey
Kontakt:

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Julek » 13 mar 2018, 11:32

Myślę, że już dawno do klonów doszło. Poza tym nie ma czego się wstydzić, a robimy też wszystko aby strona wyświetlała się w google "na górze". A jeżeli "klony" nie wiedzą jeszcze to i tak się dowiedzą. Chodzi też o to aby logowaly się osoby zupełnie nowe. Co Wy na to ?

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Htwr » 13 mar 2018, 12:13

Julek pisze:
13 mar 2018, 9:14
Z ostatniej chwili: czytałem przed chwilą post na "tamtym" forum kolegi Bartka z zapytaniem co się dzieje z prywatnymi wiadomościami. Następnie kolega dodał "dziwne rzeczy się tu dzieją". Pan nauczyciel/wychowawca (cztaj: tzw. admin inaczej pracownik salonu Hyundai), poprawił w perfidny sposób wypowiedź kolegi usuwając jego słowa i przerobił je na swój użytek, że rzekomo po aktualizacji wiadomości są nieczynne (hehe baja baja). Żenada...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
No pisałem, pisałem...ehhhhhhhh co za kraj. Ciekawe z jakiej partii jest tamten admin ? :-)
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
Htwr
Posty: 606
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:53
Lokalizacja: Wrocław
Auto: 1.6 GDI
kolor: Phantom Black

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Htwr » 13 mar 2018, 12:22

rav pisze:
13 mar 2018, 11:05
Julek myślisz, że warto dawać namiar na nowe forum? Ja mam mieszane uczucia, bo z jednej strony wiadomo, że chcę aby wszyscy do nas dołączyli, a z drugiej łudzę się, że Tucson jeszcze nie zna adresu naszego 8-)
Tak jak łudziłem się, że wyrośnie z piaskownicy i zacznie bawić się jak dorosły :lol:
Wydaje mi się, że zna adres. Bodajże @Viki 2000 pisał PW do użytkowników starego forum, żeby się przenieśli (przynajmniej do mnie to trafiło). Jeśli PW tajemniczo znikają i się pojawiają na chwilkę, to na bank są czytane. Taka właśnie prywatność. Drażni mnie coś takiego, kulturalnie pisząc. Chyba coś tam od serca wysmaruję.
HT Comfort 1.6 GDI 2 WD Phantom Black

Awatar użytkownika
losiek
Posty: 273
Rejestracja: 10 mar 2018, 10:37
Lokalizacja: Żywiec
Auto: 1.6 GDI MT
kolor: phanthom black

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: losiek » 13 mar 2018, 12:51

Panowie, a jesteście pewni, że Speedor to Tucson? W niedzielę napisał "Odbiór miesiąc temu, rocznik 2017. Style, Polar White, opony zimowe gratis, mata, dywaniki. Kredyt 50/50 - 95500zł.". Aż tak by go fantazja ponosiła? :D

Scooter80
Posty: 83
Rejestracja: 10 mar 2018, 21:48
Lokalizacja: Szczecin
Auto: 1.6 GDI
kolor: Micron grey

Re: Ściemy Tucsona, Speedora itp.

Post autor: Scooter80 » 13 mar 2018, 12:53

Na starym forum admin wyłączył wiadomości prywatne... Przesada...

Zablokowany
kuchnie wrocław warszawa kraków